Povezane vesti

Bivša žena nije radila, pola sveta je proputovala sa mnom! Voditelj otkrio sve o razvodu od 25 godina mlađe Dragane!

Bivša žena nije radila, pola sveta je proputovala sa mnom! Voditelj otkrio sve o razvodu od 25 godina mlađe Dragane!

Mondo 20.11.2023
Zoran Pejić Peja otkrio je zašto je došlo do kraha braka s 25 godina mlađom suprugom Draganom. Zoran Pejić Peja otkrio je zašto je došlo do kraha braka s 25 godina mlađom suprugom Draganom. Voditelj Zoran Pejić Peja iz braka sa pevačicom Zlatom… »
„Nije radila, obišla je sa mnom ceo svet“: Naš voditelj otkrio detalje razvoda od 25 godina mlađe supruge

„Nije radila, obišla je sa mnom ceo svet“: Naš voditelj otkrio detalje razvoda od 25 godina mlađe supruge

Nova 20.11.2023
Voditelj Zoran Pejić Peja otkrio zašto se razveo od 25 godina mlađe supruge, sa kojom se venčao pre nekoliko godina na Ibici. „Moja bivša supruga nigde nije radila. Bili smo 24 sata zajedno, kako kod kuće tako na putovanjima. Ona je proputovala… »
"Ona nije radila, celi svet je obišla sa mnom": Peja otkrio zbog čega se razveo od 25 godina mlađe

"Ona nije radila, celi svet je obišla sa mnom": Peja otkrio zbog čega se razveo od 25 godina mlađe

Blic 20.11.2023
Voditelj Zoran Pejić Peja otkrio je zašto se razveo od 25 godina mlađe supruge, sa kojom se venčao pre nekoliko godina na Ibici. "Moja bivša supruga nigde nije radila. Bili smo 24 sata zajedno, kako kod kuće tako na putovanjima. Ona je proputovala… »
"Ona nije radila, celi svet je obišla sa mnom" Peja iskreno o razvodu sa 25 godina mlađom, a onda spomenuo i zlatne kvake u…

"Ona nije radila, celi svet je obišla sa mnom" Peja iskreno o razvodu sa 25 godina mlađom, a onda spomenuo i zlatne kvake u…

Kurir 20.11.2023
Voditelj Zoran Pejić Peja otkrio zašto se razveo od 25 godina mlađe supruge, sa kojom se venčao pre nekoliko godina na Ibici. "Moja bivša supruga nigde nije radila. Bili smo 24 sata zajedno, kako kod kuće tako na putovanjima. Ona je proputovala pola… »

Vesti dana »