Povezane vesti

Pronađeno beživotno telo u Novom Sadu: Muškarac ušetao u policiju i priznao ubistvo

Pronađeno beživotno telo u Novom Sadu: Muškarac ušetao u policiju i priznao ubistvo

Radio 021 20.11.2023
Za sada nepoznati muškarac ušetao je jutros u policiju i prijavio da je počinio ubistvo. Kako je potvrđeno za 021.rs, sve se dogodilo jutros, nešto posle 10 časova, kada je u prostorije policije ušetao muškarac i priznao da je ubio čoveka… »
Pronađeno beživotno telo, osumnjičeni za ubistvo se sam prijavio policiji

Pronađeno beživotno telo, osumnjičeni za ubistvo se sam prijavio policiji

NoviSad.com 20.11.2023
Novi Sad - Policija je pronašla telo iza Instituta za javno zdravlje Vojvodine (Higijenskog), nakon što je prijavljeno ubistvo. Kako pišu mediji, čovek je jutros oko 10 časova došao u policiju i prijavio da je nožem ubio nekog u blizini Instituta… »
Ušao u policiju i priznao da je ubio čoveka

Ušao u policiju i priznao da je ubio čoveka

Moj Novi Sad 20.11.2023
Za sada nepoznati muškarac ušetao je jutros u zgradu policije i prijavio da je počinio ubistvo. Kako je potvrđeno za 021.rs, sve se dogodilo jutros, nešto posle 10 časova, kada je u prostorije policije ušetao muškarac i priznao da je ubio čoveka… »
Pronađeno telo muškarca u Novom Sadu, ubica se predao policiji

Pronađeno telo muškarca u Novom Sadu, ubica se predao policiji

RTS 20.11.2023
Policija u Novom Sadu pronašla je telo iza Instituta za javno zdravlje Vojvodine, potvrđeno je RTS-u. Uhapšen je 47-godišnji B. F. zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo teško ubistvo. Kako nezvanično saznaje RTS, B. F. je jutros… »
Muškarac ušetao u policiju u Novom Sadu i priznao da je ubio čoveka

Muškarac ušetao u policiju u Novom Sadu i priznao da je ubio čoveka

Luftika 20.11.2023
Za sada nepoznati muškarac ušetao je jutros u policiju i prijavio da je počinio ubistvo. Kako javlja 021.rs, sve se dogodilo jutros, nešto posle 10 časova, kada je u prostorije policije ušetao muškarac i priznao da je ubio čoveka. Ubistvo se… »

Vesti dana »

Srbija do boda golom u poslednjem minutu (video)

Srbija do boda golom u poslednjem minutu (video)

Politika pre 1 satjoš 135 povezanih
U požaru u Šidu stradao jedan radnik

U požaru u Šidu stradao jedan radnik

Sandžak haber pre 1 satjoš 61 povezana