Povezane vesti
Produžen rok za prijavu za najinkluzivnijeg poslodavca
Politika 20.11.2023
Konkurs traje do 27. novembra i odnosi se na kompanije koje su usmerene na stvaranje radnog okruženja u kom svi zaposleni imaju jednake mogućnosti za napredovanje. Rok za prijavu na konkurs za „Najinkluzivnijeg poslodavca za 2023. godinu”, koji su… »
Produžen rok za prijavu „Najinkluzivnijeg poslodavca“
Nova ekonomija 20.11.2023
Konkurs za nagradu za „Najinkluzivnijeg poslodavca“ za 2023. godinu, koji su raspisali Forum za odgovorno poslovanje i Smart kolektiv, produžen je do 27. novembra, saopštili su organizatori. Na ovaj konkurs mogu se prijaviti kompanije koje su usmerene na… »
Produžen rok za izbor najinkluzivnijeg poslodavca
Biznis.rs 20.11.2023
mogu da se prijave kompanije sa više od 20 zaposlenih. Rok za prijavu na konkurs za Najinkluzivnijeg poslodavca za 2023. godinu koji su raspisali Forum za odgovorno poslovanje i Smart kolektiv produžen je do 27. novembra. Konkurs se odnosi na kompanije… »
Vesti dana »
NBS: Internet kupovine karticama i e-novcem tokom trećeg tromesečja 27,5 % veća
RTV pre 1 satjoš 42 povezane
Mali najavio: Kod Gazele će biti izgrađen panoramski točak „Belgrade Eye“
Danas pre 4 minutajoš 34 povezane
Penjaroja: Veoma sam srećan i uzbuđen što sam došao u veliki klub kakav je Partizan
NIN pre 2 satajoš 31 povezana
Vučić o slučaju 'nadstrešnica': Nisam se nijednog trenutka mešao niti ću, nemam uticaj na pravosuđe
N1 Info pre 5 satijoš 28 povezanih




