Povezane vesti

"Šeik je nudio 10 kamila da ostanem u Tunisu": Naša pevačica doživela šok ponudu kad je bila na letovanju sa majkom…

"Šeik je nudio 10 kamila da ostanem u Tunisu": Naša pevačica doživela šok ponudu kad je bila na letovanju sa majkom…

Blic 20.11.2023
Pevačica Sanja Vučić prvi put je otkrila da su njenoj majci nudili bogatstvo u kamilama kao bi je prodala. Pevačica Sanja Vučić, nekadašnja članica grupe Hurricane koja je predstavljala Srbiju na Pesmi Evrovizije, ispričala je detalje iz svog… »
Bila sam 6. Razred, a pokušali da me kupe za 10 kamila: Šeik prišao mami dok smo bile na odmoru - šok priča Sanje Vučić

Bila sam 6. Razred, a pokušali da me kupe za 10 kamila: Šeik prišao mami dok smo bile na odmoru - šok priča Sanje Vučić

Mondo 20.11.2023
Pevačica Sanja Vučić prvi put je otkrila da su njenoj majci nudili bogatstvo u kamilama kao bi je prodala! Pevačica Sanja Vučić prvi put je otkrila da su njenoj majci nudili bogatstvo u kamilama kao bi je prodala! Pevačica Sanja Vučić… »
Sanja Vučić umalo završila u haremu: Šeik nudio 10 kamila za mene! Njenoj mami stigla šokantna ponuda! Haos u Tunisu

Sanja Vučić umalo završila u haremu: Šeik nudio 10 kamila za mene! Njenoj mami stigla šokantna ponuda! Haos u Tunisu

Kurir 20.11.2023
Pevačica Sanja Vučić prvi put je otkrila da je kao mala mogla da završi u haremu. Naime, njena majka je dobila ponudu da je proda, ali je to odbila. Kaže da ta epizoda iz života nije bila razlog zbog čega je ona počela ad uči arapski jezik. -… »

Vesti dana »