Povezane vesti

Udata za milionera, ovako slavi rođendan! Nadica Ademov sve raznežila objavom - "Moja želja je ostvarena, Bože hvala ti"

Udata za milionera, ovako slavi rođendan! Nadica Ademov sve raznežila objavom - "Moja želja je ostvarena, Bože hvala ti"

Mondo 20.11.2023
Nadica Ademov podelila prve fotke sa ćerkicom. Nadica Ademov podelila prve fotke sa ćerkicom. Pevačica Nadica Ademov pre oko dve nedelje se porodila i na svet donela ćerkicu kojoj su ona i njen suprug dali ime Melina. Nadica je udata za milionera iz… »
Prva fotografija sa ćerkom: Nadica Ademov grli naslednicu koju je dobila sa milionerom iz Nemačke: "Bože hvala ti na svemu"

Prva fotografija sa ćerkom: Nadica Ademov grli naslednicu koju je dobila sa milionerom iz Nemačke: "Bože hvala ti na svemu"

Blic 20.11.2023
Pevačica i bivša učesnica muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" Nadica Ademov, koja se porodila pre tri nedelje, sa svojim pratiocima je na društvenim mrežama podelila emotivan trenutak iz svog porodičnog doma. Nadica Ademov je na Instagram okačila… »
Prva zajednička fotografija sa mezimicom: Nadica Ademov raznežila pratioce "Moja želja je ostvarena, Bože hvala ti na…

Prva zajednička fotografija sa mezimicom: Nadica Ademov raznežila pratioce "Moja želja je ostvarena, Bože hvala ti na…

Kurir 20.11.2023
Nadica Ademov nedavno se ostvarila u ulozi majke 28. oktobra ove godine, kada je na svet donela devojčicu. Naslednici su ona i njen partner Damir dali ime Melina, što na latinskom znači slatka. Nadica i Damir su pre samo 7 dana proslavili godišnjicu… »

Vesti dana »