Povezane vesti
Podsticaji za proizvodnju sadnog materijala do 700.000 dinara
Politika 20.11.2023
Javni poziv za podnošenje zahteva za ostvarivanje prava na podsticaje za proizvodnju sadnog materijala za proizvedene sadnice voćaka, vinove loze, hmelja i ruža, raspisan je danas i trajaće do 28. novembra. Pravo na korišćenje podsticaja za proizvodnju… »
Do 27. novembra prijave za subvencionisano poljoprivredno osiguranje
Nova ekonomija 20.11.2023
Poljoprivrednicima je produžen rok za podnošenje zahteva za podsticaje kroz premiju osiguranja useva, plodova, višegodišnjih zasada, rasadnika i životinja za ovu godinu, do 27. novembra, saopštilo je Ministarstvo poljoprivrede. Najviši ukupni iznos… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za sredu, 15. oktobar: Ujutru hladno, tokom dana umereno oblačno
Beta pre 5 satijoš 3 povezane

Opština plaća čuvanje unuka: Zbog nedostatka mesta u vrtićima baka-deka servis biće finansiran iz budžeta, a ovo je jedini uslov
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kazna za pešaka: 40.000 dinara Stručnjaci upozoravaju gde i kako najviše ginu: "Ostvarite kontakt 'oči u oči" i ovako se oblačite"
Blic pre 51 minutajoš 1 povezana

Poljski šef diplomatije upozorio da Evropa mora biti spremna na ruske napade
Danas pre 8 satijoš 1 povezana