Povezane vesti
Uhapšen muškarac u Kladovu zbog nasilja u porodici i posedovanja droge
Euronews 20.11.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kladovu uhapsili su D.M. (29) iz okoline tog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela nasilje u porodici i neovlašćeno držanje opojnih droga, saopštila je večeras Policijska uprava u… »
Pretio majci i bratu, šipkom lomio stvari po kući: Lazarevčaninu pisana prijava zbog porodičnog nasilja
Telegraf 20.11.2023
Policija u Lazarevcu u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom u Lazarevcu, je u petak, 17. novembra uhapsila V. P. i odredila mu zadržavanje do 48 sati. Policija u Lazarevcu u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom u Lazarevcu, je u petak, 17. novembra… »
Davio i udarao suprugu u glavu: Policija uhapsila nasilnika na Paliluli, prekršio zabranu prilaska ženi
Telegraf 20.11.2023
P. M. je došao u stan kod supruge T. M. (28) i posle svađe je fizički napao, udarajući je rukama u glavu, nakon čega je vukao i hvatao za vrat i davio, i to sve u prisustvu njihovog maloletnog deteta. Policija beogradske opštine Palilula, u saradnji sa… »
Vesti dana »

Demonstranti ispred prostorija SNS na Novom Beogradu: Prisutne i pristalice SNS, razdvaja ih policija (foto/video)
Blic pre 51 minutajoš 1 povezana

Teška nesreća kod Šibenika: Jedna osoba poginula kada je kamion prešao u suprotnu traku i udario u automobil
Blic pre 20 minutajoš 1 povezana

Približava se Trampov rok, hoće li pritisak promeniti tok rata u Ukrajini?
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Vučić zahvalio italijanskoj premijerki na podršci evropskom putu Srbije i održavanju EXPO
Danas pre 3 satajoš 1 povezana