Povezane vesti

"Dobio sam poziv od 20 porodica, ćerke su im isekle vene zbog ove pesme!" Sektolog šokirao tvrdnjama: Nisu bile svesne šta…

"Dobio sam poziv od 20 porodica, ćerke su im isekle vene zbog ove pesme!" Sektolog šokirao tvrdnjama: Nisu bile svesne šta…

Kurir 20.11.2023
Koncert poljskog blek metal benda Batuška, koji je trebalo da bude održan 23. novembra u Beogradu, otkazan je nakon pritiska javnosti, saopštili su pre nekoliko dana organizatori. Monah Arsenije Jovanović, iguman manastira Svetog Petra i Pavla kod… »
Devojčice po Srbiji rezale vene, 20 porodica me zvalo! Sektolog upozorio: Sve su slušale jednu pesmu - mogu da dokažem!

Devojčice po Srbiji rezale vene, 20 porodica me zvalo! Sektolog upozorio: Sve su slušale jednu pesmu - mogu da dokažem!

Mondo 20.11.2023
Mnoge porodice nisu svesne jednog vida funkcionisanja sekte. Mnoge porodice nisu svesne jednog vida funkcionisanja sekte. Koncert poljskog blek metal benda Batuška, koji je trebalo da bude održan 23. novembra u Beogradu, otkazan je nakon pritiska… »
Famozno svetislav basara: Vršenje skrnavljenja

Famozno svetislav basara: Vršenje skrnavljenja

Kurir 20.11.2023
Hajde da počnemo ovako: šta neće biti iduće nedelje. Neće biti mnogo toga, ali za sada je sigurno samo da neće biti svirke poljskog benda Batuška, najavljene za 23. novembar u Dorćol placu. A zašto neće biti te svirke? Zato što je iguman… »

Vesti dana »