Povezane vesti

Nemačka najavljuje novi paket vojne pomoći Ukrajini vredan 1,3 milijarde evra

Nemačka najavljuje novi paket vojne pomoći Ukrajini vredan 1,3 milijarde evra

Politika 21.11.2023
KIJEV – Nemačka će podržati Ukrajinu još jednim paketom vojne pomoći vrednim 1,3 milijarde evra koji će uključivati dodatna četiri PVO sistema IRIS-T, izjavio je u danas u Kijevu nemački ministar odbrane Boris Pistorijus. „Paket podrške će… »
Ukrajinska vojska: Pogođena lučka infrastruktura u oblasti Odese; UN: Više od 10.000 civila poginulo od početka rata

Ukrajinska vojska: Pogođena lučka infrastruktura u oblasti Odese; UN: Više od 10.000 civila poginulo od početka rata

RTS 21.11.2023
Rat u Ukrajini – 636. dan. Ukrajinske vlasti tvrde da su tokom noći pogođeni bolnica i rudnik u Donjeckoj i Harkovskoj oblasti i da ima poginulih. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski saopštio je da su postavljeni novi prioriteti u operacijama… »
"Ovo je prva pobeda u ratu protiv ruskog osvajača": Ukrajina obeležava deset godina Majdana, Zelenski i o "prvoj…

"Ovo je prva pobeda u ratu protiv ruskog osvajača": Ukrajina obeležava deset godina Majdana, Zelenski i o "prvoj…

Kurir 21.11.2023
Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel javio je danas da je stigao Kijev na obeležavanje desete godišnjice od proevropskih protesta na trgu Majdan, u kojima su svrgnute proruske vlasti. "Srećan sam što sam se vratio u Kijev među prijatelje"… »
10.: Godišnjica Majdana Maja Sandu, Šarl Mišel i Boris Pistorijus stigli u Kijev:"Divimo se hrabroj borbi ukrajinskog…

10.: Godišnjica Majdana Maja Sandu, Šarl Mišel i Boris Pistorijus stigli u Kijev:"Divimo se hrabroj borbi ukrajinskog…

Blic 21.11.2023
Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel i nemački ministar odbrane Boris Pistorijus, borave danas u Kijevu na 10. godišnjicu Majdana, ustanka koji je približio Ukrajinu Zapadu, preneo je AP. I predsednica Moldavije Maja Sandu pristigla je u prestonicu… »
Michel u Kijevu dok Ukrajina obilježava 10 godina od protesta na Trgu nezavisnosti

Michel u Kijevu dok Ukrajina obilježava 10 godina od protesta na Trgu nezavisnosti

Slobodna Evropa 21.11.2023
Predsjednik Evropskog vijeća Charles Michel otputovao je u Kijev u znak podrške dok Ukrajina obilježava desetu godišnjicu od masovnih protesta tokom kojih je svrgnut proruski predsjednik. "Drago mi je što sam se vratio u Kijev – među prijatelje"… »
UKRAJINSKA KRIZA Kijev i Moskva nastavljaju rat dronovima; Zelenski: Postavljeni novi prioriteti u operacijama ukrajinske…

UKRAJINSKA KRIZA Kijev i Moskva nastavljaju rat dronovima; Zelenski: Postavljeni novi prioriteti u operacijama ukrajinske…

RTV 21.11.2023
KIJEV/MOSKVA - Rat u Ukrajini – 636. dan. Napadi dronovima i protekle noći – ruska strana tvrdi da je PVO oborila bespilotne letelice u blizini Moskve i Brjanske oblasti. Zaporoška, Dnjepropetrovska, Hersonska, Nikolajevska, Harkovska i Odeska… »

Vesti dana »