Povezane vesti

"Zove se operacija majdan 3": Zelenski tvrdi da je preživeo 6 pokušaja atentata i da Rusi imaju novi plan kako da ga svrgnu s…

"Zove se operacija majdan 3": Zelenski tvrdi da je preživeo 6 pokušaja atentata i da Rusi imaju novi plan kako da ga svrgnu s…

Blic 21.11.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je ukrajinska obaveštajna služba sprečila najmanje pet ili šest pokušaja atentata na njega, koje je uporedio sa pandemijom kovida, prenosi britanski "San". - Kao prvo, ljudi ne znaju šta bi s… »
Zelenski izneo šokantne tvrdnje: Putin hoće da promeni režim u Kijevu, preživeo sam 5 ili 6 atentata

Zelenski izneo šokantne tvrdnje: Putin hoće da promeni režim u Kijevu, preživeo sam 5 ili 6 atentata

Pravda 21.11.2023
Predsednik Ukrajine, Volodimir Zelenski, izneo je seriju šokantnih tvrdnji u vezi sa sigurnosnom situacijom u svojoj zemlji. Zelenski tvrdi da je preživeo najmanje "pet ili šest" pokušaja atentata od početka ruske invazije na Ukrajinu u februaru… »
Zelenski o pretnjama iz Rusije: „Žele da me uklone, operacija ima kodno ime Majdan 3“

Zelenski o pretnjama iz Rusije: „Žele da me uklone, operacija ima kodno ime Majdan 3“

Danas 21.11.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski kaže da je svestan najnovije ruske zavere da ga ukloni sa vlasti do kraja godine, prenosi Politko (Politico). Zelenski je u intervjuu za Sun kazao da je već preživeo najmanje „pet, šest“ pokušaja atentata… »
"Preživeo sam pet ili šest putinovih atentata"! Zelenski o novoj operaciji: Zove se "Majdan 3" i ovo je njihov plan

"Preživeo sam pet ili šest putinovih atentata"! Zelenski o novoj operaciji: Zove se "Majdan 3" i ovo je njihov plan

Mondo 21.11.2023
Volodimir Zelenski je izjavio da su obaveštajne službe osujetile pet ili šest zavera za njegovo ubistvo. Volodimir Zelenski je izjavio da su obaveštajne službe osujetile pet ili šest zavera za njegovo ubistvo. Ukrajinski predsednik Volodimir… »
Zelenski tvrdi da je preživeo šest pokušaja atentata

Zelenski tvrdi da je preživeo šest pokušaja atentata

Politika 21.11.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je ukrajinska obeveštajna služba sprečila najmanje pet ili šest pokušaja atentata na njega, koje je uporedio sa pandemijom kovida, prenosi britanski San. "Kao prvo, ljudi ne znaju šta bi s tim i… »
Zelenski tvrdi da je preživeo 6 pokušaja atentata, Rusi imaju novi plan

Zelenski tvrdi da je preživeo 6 pokušaja atentata, Rusi imaju novi plan

IndeksOnline 21.11.2023
KIJEV – Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je ukrajinska obeveštajna služba sprečila najmanje pet ili šest pokušaja atentata na njega, koje je uporedio sa pandemijom kovida, prenosi britanski San. “Kao prvo, ljudi ne znaju… »
„Preživeo sam 6 atentata, Rusi sada planiraju nešto gore“: Šokantne tvrdnje Zelenskog, tvrdi da se pakao sprema za kraj…

„Preživeo sam 6 atentata, Rusi sada planiraju nešto gore“: Šokantne tvrdnje Zelenskog, tvrdi da se pakao sprema za kraj…

Nova 21.11.2023
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski izjavio je da je ukrajinska obaveštajna služba sprečila najmanje pet ili šest pokušaja atentata na njega, koje je uporedio sa pandemijom kovida, prenosi britanski San. „Kao prvo, ljudi ne znaju šta bi s tim… »
Zelenski tvrdi da je bilo 5-6 pokušaja atentata i da Rusi imaju novi plan njegovog svrgavanja

Zelenski tvrdi da je bilo 5-6 pokušaja atentata i da Rusi imaju novi plan njegovog svrgavanja

RTV 21.11.2023
KIJEV - Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je ukrajinska obeveštajna služba sprečila najmanje pet ili šest pokušaja atentata na njega, koje je uporedio sa pandemijom kovida, prenosi britanski San. "Kao prvo, ljudi ne znaju šta bi… »
Zelenski tvrdi da je preživeo 6 pokušaja atentata, Rusi imaju novi plan

Zelenski tvrdi da je preživeo 6 pokušaja atentata, Rusi imaju novi plan

Vesti online 21.11.2023
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski izjavio je da je ukrajinska obeveštajna služba sprečila najmanje pet ili šest pokušaja atentata na njega, koje je uporedio sa pandemijom kovida, prenosi britanski San. – Kao prvo, ljudi ne znaju šta bi s tim… »

Vesti dana »