Повезане вести

Велики број верника који славе Аранђеловдан у Храму светог Вазнесења Господњег у Чачку

Велики број верника који славе Аранђеловдан у Храму светог Вазнесења Господњег у Чачку

Глас Западне Србије 21.11.2023
Чачак - Данас је слава Светог Архангела Миахила, односно Аранђеловдан, једна од највећих слава у Срба. У храму Светог Вазнесења Господњег окупљен велики број верника који славе, а с обзиром на бројносто славара, света… »
Ово нам је најважнији дан у години, на сина преносим оно што су мене учили отац и деда: Велики број верника овог…

Ово нам је најважнији дан у години, на сина преносим оно што су мене учили отац и деда: Велики број верника овог…

РИНА 21.11.2023
Ово нам је најважнији дан у години, на сина преносим оно што су мене учили отац и деда: Велики број верника овог новембарског јутра обележава крсну славу, чувају се српска традиција и обичаји (ФОТО) Чачак – Крсна слава… »
Отац и син поранили у цркву: Много верника овог новембарског јутра обележава крсну славу

Отац и син поранили у цркву: Много верника овог новембарског јутра обележава крсну славу

Телеграф 21.11.2023
"Ово нам је најважнији дан у години, на сина преносим оно што су мене учили отац и деда" Крсна слава велики је породични празник код Срба, а традиција се поштује вековима уназад. Једног од највећег светаца, Архангела… »

Вести дана »