Povezane vesti

''Pomoći će mnogo majamiju kad ja odem, volim ga do smrti!'' DŽimi Batler otišao avionom za Vinskonsin samo da bi gledao…

''Pomoći će mnogo majamiju kad ja odem, volim ga do smrti!'' DŽimi Batler otišao avionom za Vinskonsin samo da bi gledao…

Večernje novosti 21.11.2023
Nikola Jović odigrao je svoj prvi meč u razvojnoj Dži ligi, a sa tribina je imao podršku ni manje ni više nego doskorašnjeg saigrača Džimij Batlera. FOTO: Tanjug/AP Batler je odleteo sa Floride u Viskonsin kako bi gledao Jovićev debi za Siju Fols… »
Sjajan potez Džimija Batlera, doleteo u Viskonsin samo zbog Nikole Jovića

Sjajan potez Džimija Batlera, doleteo u Viskonsin samo zbog Nikole Jovića

Danas 21.11.2023
Talentovani srpski košarkaš odigrao prvi meč za Sijuks Fols Skajforse u Razvojnoj ligi. Nakon odličnih partija na Mundobasketu u dresu Srbije očekivalo se da će Nikola Jović dobiti adekvatnu šansu u Majami Hitu. Nažalost, trener Erik Spolstra ima… »
Batler proglasio Srbina za svog naslednika! Išao da ga gleda i u razvojnoj ligi: To je moj brat! (video)

Batler proglasio Srbina za svog naslednika! Išao da ga gleda i u razvojnoj ligi: To je moj brat! (video)

Mondo 21.11.2023
Džimi Batler je velika podrška mladom srpskom košarkašu Nikoli Joviću. Džimi Batler je velika podrška mladom srpskom košarkašu Nikoli Joviću. Srpski košarkaš Nikola Jović doživeo je peh nakon osvajanja srebrne medalje na Svetskom prvenstvu… »
Šmekerski potez Batlera, doleteo u Viskonsin da bodri Jovića

Šmekerski potez Batlera, doleteo u Viskonsin da bodri Jovića

Sport klub 21.11.2023
Nikola Jović (20), reprezentativac Srbije i član Majamija, u nedelju je odigrao prvi meč u razvojnoj Dži ligi, za ekipu Sijuks Fols Skajforsa. Mladi krilni centar je upisao 26 poena, a među prvima koji mu je na terenu čestitao na dobroj igri, bio je… »

Vesti dana »