Povezane vesti

Boris Tadić: Građanima je dosta laži i manipulacija Miroslava Aleksića (video)

Boris Tadić: Građanima je dosta laži i manipulacija Miroslava Aleksića (video)

Politika 21.11.2023
Boris Tadić, nekadašnji predsednik Srbije, oglasio se na mreži H, povodom, kako kaže, napada Miroslava Aleksića na njega i "sprečavanja jedinstva opozicije". "Dok govori da ne bi trebalo da napadamo jedni druge Aleksić me direktno napada, jer ovim… »
Tadić: Aleksić govori o nenapadanju, a direktno me napada

Tadić: Aleksić govori o nenapadanju, a direktno me napada

Euronews 21.11.2023
Predsednik Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić naveo je danas da ga jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić direktno napada, a da istovremeno govori o tome da u okviru opozicije ne bi trebalo da bude međusobnog… »
Boris Tadić potpuno direktno o ucenama đilasa i njegovih uzdanica: Aleksiću, dosta više laži, licemerja i manipulacija!

Boris Tadić potpuno direktno o ucenama đilasa i njegovih uzdanica: Aleksiću, dosta više laži, licemerja i manipulacija!

Kurir 21.11.2023
Boris Tadić, lider SDS, koji je nedavno izneo šok detalje s neuspelih pregovora sa listom "Srbija protiv nasilja", uz tvrdnje da njegova stranka nije ušla u tu koaliciju jer je Dragan Đilas tražio da mu se zabrani javna reč, oštro je reagovao na… »
Tadić bez ustezanja: Miroslav Aleksić je najveći lažov i manipulator!

Tadić bez ustezanja: Miroslav Aleksić je najveći lažov i manipulator!

Večernje novosti 21.11.2023
BORIS Tadić, predsednik SDS-a, reagovao je na izjavu Miroslava Aleksića koji se nalazi na listi Dragana Đilasa "Srbija protiv nasilja". Foto: Printskrin - Dok govori da ne bi trebalo da napadamo jedni druge, Aleksić me direktno napada, jer ovim govori… »

Vesti dana »