Povezane vesti
Otvoren rekonstruisan objekat Mesne zajednice "Budisava" u Novom Sadu
Telegraf 21.11.2023
Radovi su bili posvećeni adaptaciji, prilikom koje se vodilo računa o očuvanju postojećih zidova, krovne konstrukcije i izgleda objekta. Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić posetio je prigradsko naselje Budisava gde su okončani radovi na objektu… »
Otvoren rekonstruisan objekat mesne zajednice Budisava u Novom Sadu
RTV 21.11.2023
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić posetio je prigradsko naselje Budisava gde su okončani radovi na objektu Mesne zajednice površine 182 kvadrata, koji je i značajan spomenik kulture. Radovi su bili posvećeni adaptaciji, prilikom koje… »
Gradonačelnik Đurić poručio: Nastavljamo da razvijamo sva naselja
Kurir 21.11.2023
Renovirani objekat Mesne zajednice „Budisava” površine 180 metara kvadratnih otvoren je nakon totalne rekonstrukcije jedne od najstarijih zgrada u ovom prigradskom naselju. Ukupna vrednost investicije iznosi 55 miliona dinara, od čega je 42… »
Vesti dana »

U 32 grada u Srbiji protest "Vostani Serbije": Mostovi u Beogradu blokirani od 18 časova
Sputnik pre 5 satijoš 20 povezanih

Sofronijević: Odluka o sudbini zgrade Železničke stanice u Novom Sadu nakon utvrđivanja statike
NIN pre 8 satijoš 21 povezana

Napad u kojem je pogođeno 40 ruskih bombardera planiran godinu i po dana
RTV pre 1 satjoš 42 povezane

Brankov most i Gazelu blokirala šačica blokadera: Novo maltretiranje građana FOTO/VIDEO
B92 pre 17 minutajoš 37 povezanih