Povezane vesti

Vučićević: Izazvao sam saobraćajnu nesreću u Žarkovu, preuzimam svu odgovornost

Vučićević: Izazvao sam saobraćajnu nesreću u Žarkovu, preuzimam svu odgovornost

Kurir 21.11.2023
Dragan J. Vučićević, glavni urednik Informera, oglasio se večeras posle nesreće u Žarkovu, u kojoj je učestovovao, a kojoj je jedna osoba lakše povređena. - Želim da obavestim javnost da sam večeras, vraćajući se s posla vozeći sboj… »
Dragan J. Vučićević oborio devojku na pešačkom: "Preuzimam svu odgovornost, zabrinut sam za njeno stanje"

Dragan J. Vučićević oborio devojku na pešačkom: "Preuzimam svu odgovornost, zabrinut sam za njeno stanje"

Telegraf 21.11.2023
Vučićević je devojku oborio na uglu Ratka Mitrovića i Ace Joksimović. Dragan J. Vučićević, vlasnik tabloida Informer, oborio je večeras automobilom devojku na pešačkom prelazu u Žarkovu. On se ovim povodom oglasio za javnost. "Želim da… »
Nova.rs: Dragan J. Vučićević oborio devojku na pešačkom

Nova.rs: Dragan J. Vučićević oborio devojku na pešačkom

N1 Info 21.11.2023
Dragan J. Vučićević, vlasnik tabloida Informer, oborio je večeras automobilom devojku S. A. na na pešačkom prelazu u Žarkovu, saznaje Nova.rs. Naime, Vučićević je devojku oborio na uglu Ratka Mitrovića i Ace Joksimović i ona je sa lakšim… »
SAZNAJEMO: Glavni urednik Informera oborio devojku na pešačkom u Žarkovu

SAZNAJEMO: Glavni urednik Informera oborio devojku na pešačkom u Žarkovu

Nova 21.11.2023
Dragan J. Vučićević, vlasnik tabloida Informer, oborio je večeras automobilom devojku S. A. na pešačkom prelazu u Žarkovu, saznaje Nova.rs iz tri nezavisna izvora upoznata sa slučajem. Naime, Vučićević je devojku oborio na uglu Ratka Mitrovića… »
Nova.rs: Dragan J. Vučićević oborio automobilom devojku na pešačkom

Nova.rs: Dragan J. Vučićević oborio automobilom devojku na pešačkom

Novi magazin 21.11.2023
Dragan J. Vučićević, vlasnik tabloida Informer, oborio je večeras automobilom devojku S. A. na na pešačkom prelazu u Žarkovu, saznaje Nova.rs. Naime, Vučićević je devojku oborio na uglu Ratka Mitrovića i Ace Joksimović i ona je sa lakšim… »

Vesti dana »