Povezane vesti

Bjelica mi je rekao: Hteo sam da ti ubijem celu porodicu! Luda ispovest košarkaša: Ošamario sam ga i nisam znao...

Bjelica mi je rekao: Hteo sam da ti ubijem celu porodicu! Luda ispovest košarkaša: Ošamario sam ga i nisam znao...

Mondo 22.11.2023
Nemanja Bjelica je bio besan na nekadašnjeg NBA košarkaša sa kojim će kasnije postati saigrač. Nemanja Bjelica je bio besan na nekadašnjeg NBA košarkaša sa kojim će kasnije postati saigrač. Bivši američki košarkaš Džef Tig (35) u penziji je… »
„Udario sam Bjelicu, rekao mi je da će me ubiti“

„Udario sam Bjelicu, rekao mi je da će me ubiti“

Sport klub 22.11.2023
Nekadašnji NBA košarkaš Džef Tig prisetio se jedne anegdote iz igračkih dana, a u njoj je učestvovao i Nemanja Bjelica. Tig je udario srpskog košarkaša, ali sudije nisu reagovale. „Samo sam ga ošamario, bio je baš ljut, rekao mi je da će me… »
"Ošamario sam Srbina, a onda..." NBA zvezda otkrila dugo čuvanu tajnu o haosu u svlačionici (video)

"Ošamario sam Srbina, a onda..." NBA zvezda otkrila dugo čuvanu tajnu o haosu u svlačionici (video)

Večernje novosti 22.11.2023
NEKADAŠNjI NBA igrač i ol-star plejmejker Džef Tig je u poslednje vreme poznat kao idealan gost za podkaste, pošto iznosi malo poznate detalje izvan terena i nema dlaku na jeziku, nešto poput Radeta Bogdanovića. Foto: Profimedia U jednom od… »
Nema zezanja sa Bjelicom: "Ošamario sam ga, hteo je da me prebije"

Nema zezanja sa Bjelicom: "Ošamario sam ga, hteo je da me prebije"

Sportske.net 22.11.2023
Bivši NBA igrač i ol-star plejmejker Džef Tig je u poslednje vreme poznat kao idealan gost za podkaste, zbog priča koje podeli i dara za njihovo zanimljivo iznošenje. U jednom od gostovanja se došlo do Nemanje Bjelice, a Tig se setio momenta kad su… »

Vesti dana »