Povezane vesti

Akademik Kostić: Masovno potpisivanje ProGlasa govori da građanima Srbije 'nije dobro'

Akademik Kostić: Masovno potpisivanje ProGlasa govori da građanima Srbije 'nije dobro'

Beta 22.11.2023
Nekadašnji predsednik SANU i jedan od inicijatora "ProGlasa" Vladimir Kostić ocenio je danas da masovno potpisivanje inicijative "ProGlas" govori o poruci građana Srbije da im "nije dobro" i da su "zabrinuti". Kostić je za televiziju N1, govoreći o… »
Akademik Kostić: Masovnim potpisivanjem ProGlasa građani poručuju da im nije dobro

Akademik Kostić: Masovnim potpisivanjem ProGlasa građani poručuju da im nije dobro

Radio 021 22.11.2023
Nekadašnji predsednik SANU i jedan od inicijatora "ProGlasa" Vladimir Kostić ocenio je da masovno potpisivanje te inicijative govori o poruci građana Srbije da im "nije dobro" i da su "zabrinuti". Kostić je za N1, govoreći o ProGlasu, rekao da su… »
Akademik Kostić: Nikada mi nije bio san da imam lamborginija

Akademik Kostić: Nikada mi nije bio san da imam lamborginija

Danas 22.11.2023
Nekadašnji predsednik SANU i jedan od inicijatora „ProGlasa“, prof. dr Vladimir Kostić ocenio je da masovno potpisivanje ProGlasa govori o poruci građana Srbije da im „nije dobro“ i da su „zabrinuti“. „Nećemo bahatost koja nas vređa… »
Akademik Kostić: Nikad mi nije bio san da imam lamborginija, ali vređa da mi prepreči put na koji ja imam pravo

Akademik Kostić: Nikad mi nije bio san da imam lamborginija, ali vređa da mi prepreči put na koji ja imam pravo

Nova 22.11.2023
Nekadašnji predsednik SANU i jedan od inicijatora "ProGlasa", prof. dr Vladimir Kostić ocenio je da masovno potpisivanje ProGlasa govori o poruci građana Srbije da im "nije dobro" i da su "zabrinuti". "Nećemo bahatost koja nas vređa. Nikada mi nije… »
Iza vesti: Vladimir Kostić

Iza vesti: Vladimir Kostić

N1 Info 22.11.2023
Nekadašnji predsednik SANU i jedan od inicijatora "ProGlasa" prof. dr Vladimir Kostić ocenio je da masovno potpisivanje ProGlasa govori o poruci građana Srbije da im "nije dobro" i da su "zabrinuti". "Nećemo bahatost koja nas vređa. Nikada mi nije… »
Kostić: Pristupio sam ProGlasu jer imam pet unuka - to je pet osnovnih razloga

Kostić: Pristupio sam ProGlasu jer imam pet unuka - to je pet osnovnih razloga

Novi magazin 22.11.2023
Nekadašnji predsednik SANU i jedan od inicijatora "ProGlasa", prof. dr Vladimir Kostić ocenio je da masovno potpisivanje ProGlasa govori o poruci građana Srbije da im "nije dobro" i da su "zabrinuti". "Nećemo bahatost koja nas vređa. Nikada mi nije… »
Kostić: Pristupio sam ProGlasu jer imam pet unuka – to je pet osnovnih razloga

Kostić: Pristupio sam ProGlasu jer imam pet unuka – to je pet osnovnih razloga

N1 Info 22.11.2023
Nekadašnji predsednik SANU i jedan od inicijatora "ProGlasa", prof. dr Vladimir Kostić ocenio je da masovno potpisivanje ProGlasa govori o poruci građana Srbije da im "nije dobro" i da su "zabrinuti". "Nećemo bahatost koja nas vređa. Nikada mi nije… »

Vesti dana »