Povezane vesti

Tehnologija: Dosije Sem Altman - otišao, pa se odmah vratio u kompaniju koja je stvorila četbota veštačke inteligencije

Tehnologija: Dosije Sem Altman - otišao, pa se odmah vratio u kompaniju koja je stvorila četbota veštačke inteligencije

BBC News 22.11.2023
Tehnološka urednica BBC-ja Zoe Klajnman o burnih nekoliko dana za kreatora ČetGPT-a. Zamislite samo svađu u konferencijskoj sali kompanije vredne više milijardi dolara čija futuristička tehnologija može da spase ili uništi svet. Protiv njenog… »
Tehnologija: Dosije Sem Altman – otišao, pa se odmah vratio u kompaniju koja je stvorila četbota veštačke inteligencije

Tehnologija: Dosije Sem Altman – otišao, pa se odmah vratio u kompaniju koja je stvorila četbota veštačke inteligencije

Danas 22.11.2023
Zamislite samo svađu u konferencijskoj sali kompanije vredne više milijardi dolara čija futuristička tehnologija može da spase ili uništi svet. Protiv njenog glavnog rukovodioca, koga slušaju svetski lideri, okrenule su se njegove kolege sa visokih… »
Tehnologija: Dosije Sem Altman - otišao, pa se odmah vratio u kompaniju koja je stvorila četbota veštačke inteligencije

Tehnologija: Dosije Sem Altman - otišao, pa se odmah vratio u kompaniju koja je stvorila četbota veštačke inteligencije

Radio 021 22.11.2023
Tehnološka urednica BBC-ja Zoe Klajnman o burnih nekoliko dana za kreatora ČetGPT-a. Getty Images Sem Altman je delovao sigurno kao jedan od vodećih umova iza veštačke inteligencije Zamislite samo svađu u konferencijskoj sali kompanije vredne više… »
Tehnologija: Dosije Sem Altman - otišao, pa se odmah vratio u kompaniju koja je stvorila četbota veštačke inteligencije

Tehnologija: Dosije Sem Altman - otišao, pa se odmah vratio u kompaniju koja je stvorila četbota veštačke inteligencije

Južne vesti 22.11.2023
Getty Images Sem Altman je delovao sigurno kao jedan od vodećih umova iza veštačke inteligencije Zamislite samo svađu u konferencijskoj sali kompanije vredne više milijardi dolara čija futuristička tehnologija može da spase ili uništi svet… »

Vesti dana »