Povezane vesti

Otac Stefana Mihića se oglasio! Slučaj nisu prijavili policiji!

Otac Stefana Mihića se oglasio! Slučaj nisu prijavili policiji!

Svet plus 22.11.2023
Otac pretučenog Stefana Mihića se oglasio i objasnio šta se dogodilo njegovom sinu! Slučaj nisu prijavili policiji ali po službenoj dužnosti slučaj je svakako pokrenut. Stefan Mihić, bivši zadrugar, sinoć je brutalno pretučen i maltretiran… »
Oštećen mi je bubreg, rebro mi je probilo pluća... Brutalno pretučeni bivši zadrugar u bolnici: Čekam operaciju!

Oštećen mi je bubreg, rebro mi je probilo pluća... Brutalno pretučeni bivši zadrugar u bolnici: Čekam operaciju!

Mondo 22.11.2023
Nakon što je brutalno pretučen, Stefan Mihić oglasio se iz bolničke postelje. Nakon što je brutalno pretučen, Stefan Mihić oglasio se iz bolničke postelje. Nekadašnji učesnik Zadruge, Stefan Mihić brutalno je pretučen, a kako je kasnije… »
Rijaliti učesnik pretučen u Beogradu: Tvrdi da su ga namamili u stan i naneli mu teške povrede

Rijaliti učesnik pretučen u Beogradu: Tvrdi da su ga namamili u stan i naneli mu teške povrede

Nova 22.11.2023
Bivšu učesnik Zadruge Stefan Mihić prošle noći pretučen u Beogradu. Kako tvrdi za Telegraf, on je namamljen u jedan stan, gde je doživeo horor. „Živimo u svetu brutalnosti i kriminala, srećan sam što sam uspeo da pobegnem kroz prozor! Na… »
"Pukla su mu rebra, ima unutrašnje krvarenje" Otac krvnički pretučenog zadrugara van sebe, otkrio stravične detalje…

"Pukla su mu rebra, ima unutrašnje krvarenje" Otac krvnički pretučenog zadrugara van sebe, otkrio stravične detalje…

Kurir 22.11.2023
Bivši učesnik "Zadruge" Stefan Mihić uskoro će imati hitnu operaciju nakon što je brutalno pretučen. Stefan je istakao da je namamljen u stan u kojem su ga maltretirali čak četiri sata, a trenutno se trenutno nalazi u Urgentnom centru i čeka… »
"Čeka me operacija": Oglasio se Stefan Mihić iz bolnice nakon što je pretučen

"Čeka me operacija": Oglasio se Stefan Mihić iz bolnice nakon što je pretučen

Blic 22.11.2023
Bivši učesnik "Zadruge", Stefan Mihić pretučen je prošle noći i on se trenutno nalazi u bolnici. Kako tvrdi bivši zadrugar, on je maltretiran četiri sata, nakon čega je izbačen na ulicu. Stefan Mihić ima povrede na glavi i ispod očiju podlive… »
Zadrugar otkrio detalje brutalnog prebijanja: Namamljen sam u stan, ucenili me s 5.000 €! Ovako se spasio posle 4 sata pakla

Zadrugar otkrio detalje brutalnog prebijanja: Namamljen sam u stan, ucenili me s 5.000 €! Ovako se spasio posle 4 sata pakla

Kurir 22.11.2023
Bivšu učesnik Zadruge Stefan Mihić oglasio se za medije nakon što je prošle noći pretučen u Beogradu. Kako tvrdi, on je namamljen u jedan stan, gde je doživeo horor koji je, prema pisanju jedne Instagram stranice, trajalo četiri sata. - Živimo u… »
Pretučen učesnik Zadruge: Maltretirali ga četiri sata, pa ga izbacili na ulicu: Bivši zadrugar čeka operaciju

Pretučen učesnik Zadruge: Maltretirali ga četiri sata, pa ga izbacili na ulicu: Bivši zadrugar čeka operaciju

Blic 22.11.2023
Bivši učesnik "Zadruge" pretučen je prošle noći, nakon što je prethodno otet, potvrdio je ovaj momak iz bolnice za domaće medije. Kako tvrdi, on je maltretiran četiri sata, nakon čega je polugo izbačen na ulicu. Mihića je pronašla jedna žena… »
Bivši zadrugar Stefan Mihić prebijen, pa izbačen iz auta!

Bivši zadrugar Stefan Mihić prebijen, pa izbačen iz auta!

Svet plus 22.11.2023
Pojavila se vest da je bivši zadrugar Stefan Mihić navodno prebijen palicom, a onda izabačen iz auta na ulicu. On se po najnovim informacijama nalazi na operaciji. Bivši učesnik Zadruge Stefan Mihič navodno je brutalno prebijen. U svim domaćim… »
4 Sata mučen, pa polugo izbačen na ulicu! Bivši učesnik Zadruge brutalno pretučen - "Trenutno je na operaciji"

4 Sata mučen, pa polugo izbačen na ulicu! Bivši učesnik Zadruge brutalno pretučen - "Trenutno je na operaciji"

Mondo 22.11.2023
Bivši učesnik Zadruge Stefan Mihič navodno je brutalno prebijen. Bivši učesnik Zadruge Stefan Mihič navodno je brutalno prebijen. U svim domaćim medijima pojavila se vest da je bivši učesnik Zadruge Stefan Mihić prethodne večeri navodno… »
Brutalno prebijen bivši zadrugar! Stefan Mihić bačen nag na ulicu, završio u bolnici: Čeka me operacija nosa, napukao je

Brutalno prebijen bivši zadrugar! Stefan Mihić bačen nag na ulicu, završio u bolnici: Čeka me operacija nosa, napukao je

Kurir 22.11.2023
Na društvenoj mreži Instagram pojavila se informacija da je bivši zadrugar, Stefan Mihić brutalno pretučen tokom prethodne noći. On je dobio stravične batine, a kako se piše, iza toga stoji kriminalna grupa. Stefanu je promenjen lični opis nakon… »
Pobegao sam kroz prozor, sav sam u podlivima! Oglasio se Stefan Mihić - brutalno prebijen, otkrio detalje napada!

Pobegao sam kroz prozor, sav sam u podlivima! Oglasio se Stefan Mihić - brutalno prebijen, otkrio detalje napada!

Mondo 22.11.2023
Stefan Mihić se oglasio povodom navoda da je u bolnici zbog prebijanja. Stefan Mihić se oglasio povodom navoda da je u bolnici zbog prebijanja. Na društvenoj mreži Instagram pojavila se informacija da je bivši učesnik Zadruge, Stefan Mihić brutalno… »
Bivši zadrugar brutalno pretučen Maltretirali ga više sati, pa golog izbacili na ulicu!

Bivši zadrugar brutalno pretučen Maltretirali ga više sati, pa golog izbacili na ulicu!

Alo 22.11.2023
Stefan Mihić noćas je dobio stravične batine. Na društvenoj mreži Instagram pojavila se informacija da je bivši zadrugar, Stefan Mihić brutalno pretučen tokom prethodne noći. On je dobio stravične batine, a kako se piše, iza toga stoji… »

Vesti dana »