Povezane vesti
Dijalog neophodan za Beograd i Prištinu! Stoltenberg: Vreme je da se prevaziđu regionalni sukobi koji predugo traju!
Kurir 22.11.2023
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg je posle neformalnog sastanka lidera NATO saveznika iz regiona, koji je održan u Skoplju, rekao da ne postoji vojna pretnja ni u jednoj od zemalja u regionu, ali da je Alijansa uprkos tome, povećala prisustvo… »
"Postoje razlozi za zabrinutost": Stoltenberg: Zapadni Balkan je strateški važan za NATO
Blic 22.11.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da je tokom posete zemljama Zapadnog Balkana uočio da postoje separatističke tendencije u BiH, krhka bezbednosna situacija na KiM i zastoj u normalizaciji odnosa Beograda i Prištine. On je na… »
Generalni sekretar NATO u Skoplju izrazio zabrinutost zbog situacije na Kosovu i u BiH
Danas 21.11.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas u Skoplju da je bezbednost Zapadnog Balkana od suštinskog značaja za Alijansu i da tu ima razloga za zabrinutost. On je, na zajedničkoj konferenciji za novinare sa premijerom Severne Makedonije… »
Vesti dana »

Beogradski marš u finišu - na Terazijama svečani doček studenata iz cele Srbije
RTS pre 38 minutajoš 11 povezanih

BLOG UŽIVO Novosađani i Subotičani prilaze Terazijama: Suze građana na dočeku studenata u centru Beograda
Nova pre 3 minutajoš 62 povezane

Prva grupa studenata stigla na Terazije, Beograđani im pripremili doček: Blokiran Bulevar kralja Aleksandra, od Terazija do Slavije sve stoji (foto, video)
Blic pre 38 minutajoš 55 povezanih

Građani priredili studentima spektakularan doček u centru Beograda
SEEbiz pre 38 minutajoš 40 povezanih

Slučaj novosadske železničke stanice pod lupom Evropskog javnog tužilaštva
BBC News pre 1 satjoš 35 povezanih