Povezane vesti

Micić: "Ne znam kako ovi momci uspevaju..:"

Micić: "Ne znam kako ovi momci uspevaju..:"

Sportske.net 22.11.2023
Vasilije Micić igra svoju prvu sezonu u NBA ligi, i za sada dobija šansu "na kašičicu". Smatra da je velika razlika između Evrolige i NBA lige. "Drugačije je. Kada imate ovakve utakmice jednu za drugom, teško je. Ne znam i dalje kako ovi momci… »
Micić o NBA: Zaista je teško, ne znam kako ovi momci uspevaju, želim da sačuvam navike iz prošlosti

Micić o NBA: Zaista je teško, ne znam kako ovi momci uspevaju, želim da sačuvam navike iz prošlosti

Nova 22.11.2023
Još uvek se adaptira na novu sredinu Vasilije Micić je proteklog leta konačno dobio NBA ugovor, o kom se dugo pričalo, pa je obukao dres Oklahome u kojoj za sada dobija priliku samo „na kašičicu“. Srpski plejmejker se i dalje adaptira na novu… »
Da li se to Micić pokajao? Reprezentativac Srbije o boravku u NBA ligi

Da li se to Micić pokajao? Reprezentativac Srbije o boravku u NBA ligi

Večernje novosti 22.11.2023
Vaslije Micić od ove sezone je u NBA ligi gde igra za ekipu Oklahome tandera. Foto AP I dalje se dvadesetdevetogodišnjak nije skroz privikao na dešavanja u najjačoj ligi sveta, u koju je došao kao MVP Evrolige. - Drugačije je, kada imate utakmicu za… »
Micić: Imam navike iz prošlosti koje želim da sačuvam

Micić: Imam navike iz prošlosti koje želim da sačuvam

Sport klub 22.11.2023
Srpski košarkaš Vasilije Micić još uvek se prilagođava na NBA sistem, a za portal "TalkBasket" je govorio o tome šta mu je najveći izazov. Dvadesetdevetogodišnji košarkaš još uvek prolazi proces tranzicije iz Evrolige u NBA, a u najjaču… »

Vesti dana »