Povezane vesti
Međugeneracijska solidarnost ključna za optimalan razvoj svakog društva
RTK 22.11.2023
Ministarstvo za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog, u saradnji sa Populacionim fondom UN i gradom, organizovalo je društveni dijalog „Međugeneracijska solidarnost – put ka društvu jednakih mogućnosti. Društveni dijalog je dobar format… »
Povezivanje mladih i starih za unapređenje međugeneracijske solidarnosti
Infozija 22.11.2023
Grad Kragujevac danas je bio domaćin društvenog dijaloga na temu „Međugeneracijska solidarnost – put ka društvu jednakih mogućnosti“ koji je organizovalo Ministarstvo za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog u saradnji sa Populacionim… »
Međugeneracijska solidarnost ključna za optimalan razvoj svakog društva
RTK 22.11.2023
Ministar za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Tomislav Žigmanov izjavio je danas da je međugeneracijska solidarnost ključna komponenta optimalnog razvoja svake društvene zajednice koja želi da bude zdravo društvo, u kom nema… »
Vesti dana »

uživo RAT U UKRAJINI Karasin: Rusija i SAD nastavljaju pregovore uz međunarodno posredovanje
Euronews pre 33 minutajoš 9 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 57 minutajoš 8 povezanih

Užas u Lazarevcu: Dve osove stradale u požaru, vatrogasci ih mrtve izvukli iz stana
Mondo pre 1 satjoš 6 povezanih