Povezane vesti
Izborom sedmog sudije, poslije tri godine kompletiran Ustavni sud Crne Gore
Slobodna Evropa 22.11.2023
Skupština Crne Gore je izabrala Faruka Rasulbegovića za sedmog sudiju Ustavnog suda čime je ta institucija kompletirana nakon više od tri godine. Od 81 poslanika, za izbor Rasulbegovića je glasalo 56, dok je 21 poslanik opozicije bio uzdržan. Time… »
Crna Gora konačno „kompletirala“ sastav Ustavnog suda
N1 Info 22.11.2023
Poslanici Skupštine Crne Gore izabrali su na Cetinju Faruka Resulbegovića za sedmog sudiju Ustavnog suda, čime je najviša pravosudna institucija u zemlji kompletirana posle više od tri godine. Za njegov izbor glasalo je 56 poslanika, a 21 poslanik je… »
Skupština Crne Gore izabrala i sedmog sudiju Ustavnog suda
Glas Amerike 22.11.2023
Podgorica — Skupština Crne Gore izabrala je u srijedu nedostajećeg sedmog sudiju Ustavnog suda čime je kompletirana najviša sudska instanca u Crnoj Gori. Za sedmog sudiju Ustavnog suda, glasovima vladajuće većine, opozicionog Građanskog pokreta… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana