Povezane vesti

POGLEDAJTE KAKO je DINO MERLIN BACIO PUBLIKU u TRANS! Započeo koncert sa hitom nad hitovima, a onda su svi zapevali u glas…

POGLEDAJTE KAKO je DINO MERLIN BACIO PUBLIKU u TRANS! Započeo koncert sa hitom nad hitovima, a onda su svi zapevali u glas…

Kurir 23.11.2023
Dino Merlin održao je treći po redu koncert od četiri zakazana u Beogradskoj Štark Areni. Kao i u prethodne dve večeri, pevač je sa osmehom pozdravio publiku, a potom je zapevao hit "Da šutiš" koji je publika pevala sa njim u glas. 01:53… »
"Čoli sam rekao: 'ti biraj kad ćeš', a on će meni..." Merlin priznao šta mu je Zdravko poručio nakon što ga je pozvao da…

"Čoli sam rekao: 'ti biraj kad ćeš', a on će meni..." Merlin priznao šta mu je Zdravko poručio nakon što ga je pozvao da…

Blic 23.11.2023
Čuveni pevač Dino Merlin prethodnih dana je održao četiri uspešna koncerta u beogradskoj Areni, gde je ukupno prodao preko 65.000 karata. Na drugom koncertu gost mu je bio legendarni pevač Zdravko Čolić, a Dino je sinoć otkrio kako je pozvao… »
"Krivo mi je što sada nije ovde": Dino Merlin se raznežio pred publikom u Areni - priznao šta mu Teško pada: "Na kraju…

"Krivo mi je što sada nije ovde": Dino Merlin se raznežio pred publikom u Areni - priznao šta mu Teško pada: "Na kraju…

Blic 22.11.2023
Poznati pevač Dino Merlin održao je večeras četvrti uzastopni koncert u beogradskoj Areni. U jednom momentu se raznežio, pa je pred publikom počeo da priča o unuku, za kog je jako vezan. - Moj unuk sad priča i peva, ima tri i po godine, krivo mi… »
(Video) Merlin na ivici suza na četvrtom koncertu u Beogradu: "Volim vas", najemotivniji momenti za sam kraj

(Video) Merlin na ivici suza na četvrtom koncertu u Beogradu: "Volim vas", najemotivniji momenti za sam kraj

Blic 22.11.2023
Čuveni bosansko-hercegovački kantautor Dino Merlin održao je večeras poslednji u nizu ovogodišnjih koncerata u srpskoj prestonici. Merlin je na samom kraju koncerta bio i te kako emotivan, pa su mu oči bile pune suza. - Volim vas! Hajde da upalimo… »
(Video) Euforija na merlinovom četvrtom koncertu: Poznati pohrlili u Arenu! Pevačica došla golog stomaka, a devojka Saše…

(Video) Euforija na merlinovom četvrtom koncertu: Poznati pohrlili u Arenu! Pevačica došla golog stomaka, a devojka Saše…

Blic 22.11.2023
Poznati bosansko-hercegovački pevač Dino Merlin večeras održava četvrti uzastopni koncert u srpskoj prestonici, a ukupno je prodao preko 65.000 karata. Dino Merlin je koncert započeo oko 21 čas, a publika ga je oduševljeno pratila kroz pesme, pa… »
(Video) "Milanu posvećujem: - Furaj, mali, sam sredinom" Sneža Borjan došla bez supruga na Merlinov koncert - dubok dekolte…

(Video) "Milanu posvećujem: - Furaj, mali, sam sredinom" Sneža Borjan došla bez supruga na Merlinov koncert - dubok dekolte…

Blic 22.11.2023
Snežana Borjan, supruga srpskog fudbalera Milana Borjana, pojavila se večeras na četvrtom koncertu Dina Merlina u beogradskoj Areni. - Ja njegove sve pesme obožavam. Jako sam uzbuđena, moram da kažem, jer ga nikad u životu nisam slušala uživo, a… »

Vesti dana »