Povezane vesti

Prve slike ćerke dina merlina: Na koncertu u Beogradu je stajala iza bine i ista je otac - tu je bio i sin i sušta je…

Prve slike ćerke dina merlina: Na koncertu u Beogradu je stajala iza bine i ista je otac - tu je bio i sin i sušta je…

Blic 23.11.2023
Poznati kantautor Dino Merlin održao je večeras četvrti uzastopni koncert u Beogradu, a na istom su ga bodrili ćerka Naida i sin Hamza. Merlinova naslednica stajala je iza bine, a naše kamere su je uhvatile kako motri na sve ono što se dešava u… »
Čoli sam rekao - biraj kada ćeš... Dino Merlin otkrio sve o saradnji sa pevačem - evo zbog čega je pevao samo jedno veče

Čoli sam rekao - biraj kada ćeš... Dino Merlin otkrio sve o saradnji sa pevačem - evo zbog čega je pevao samo jedno veče

Mondo 23.11.2023
Zdravko Čolić bio je specijalni gost na koncertu Dina Merlina u Beogradu. Zdravko Čolić bio je specijalni gost na koncertu Dina Merlina u Beogradu. Pevač Dino Merlin održao je i svoj poslednji, četvrti koncert u beogradskoj Areni, a kao i prethodne… »
"Čoli sam rekao: Ti biraj kad ćeš..." Merlin otkrio kako je došlo do saradnje i šta mu je Zdravko poručio nakon poziva za…

"Čoli sam rekao: Ti biraj kad ćeš..." Merlin otkrio kako je došlo do saradnje i šta mu je Zdravko poručio nakon poziva za…

Kurir 23.11.2023
Čuveni pevač Dino Merlin prethodnih dana je održao četiri uspešna koncerta u beogradskoj Areni, gde je ukupno prodao preko 65.000 karata. Na drugom koncertu gost mu je bio legendarni pevač Zdravko Čolić, a Dino je sinoć otkrio kako je pozvao… »
Vesna Zmijanac izašla na scenu kod merlina: Pevačev sin ju je uhvatio za ruku i izaveo na binu, a ovim rečima ju je dočekao…

Vesna Zmijanac izašla na scenu kod merlina: Pevačev sin ju je uhvatio za ruku i izaveo na binu, a ovim rečima ju je dočekao…

Blic 22.11.2023
Pevač Dino Merlin održao je večeras četvrti uzastopni koncert u beogradskoj Areni, a gost na njegovom nastupu bila je i Vesna Zmijanac. Vesnu je izveo na scenu Merlinov sin Hamza, koji je pevačicu uhvatio za ruku i popeo na binu. "Dame i gospodo… »

Vesti dana »