Povezane vesti

Ganc poručio Hezbolahu: Ono što se dešava u Gazi može da se dogodi i Libanu

Ganc poručio Hezbolahu: Ono što se dešava u Gazi može da se dogodi i Libanu

Politika 23.11.2023
TEL AVIV – Izraelski ministar i član ratnog kabineta Beni Ganc upozorio je militantnu grupu Hezbolah da „ono što se dešava” na severu Gaze može da se dogodi i u južnom Libanu i Bejrutu. „Mi znamo kako da postupimo prema onima koji nas… »
Ganc poručio Hezbolahu: Ono što se dešava u Gazi može da se dogodi i Libanu

Ganc poručio Hezbolahu: Ono što se dešava u Gazi može da se dogodi i Libanu

RTV 23.11.2023
TEL AVIV - Izraelski ministar i član ratnog kabineta Beni Ganc upozorio je militantnu grupu Hezbolah da "ono što se dešava" na severu Gaze može da se dogodi i u južnom Libanu i Bejrutu. "Mi znamo kako da postupimo prema onima koji nas napadaju, kao i… »
"Ono što se dešava u gazi, može da se dogodi i Libanu": Izraelski ministar Ganc upozorio Hezbolah

"Ono što se dešava u gazi, može da se dogodi i Libanu": Izraelski ministar Ganc upozorio Hezbolah

Blic 23.11.2023
Izraelski ministar i član ratnog kabineta Beni Ganc upozorio je militantnu grupu Hezbolah da "ono što se dešava" na severu Gaze može da se dogodi i u južnom Libanu i Bejrutu. "Mi znamo kako da postupimo prema onima koji nas napadaju, kao i prema… »
"Ono što se dešava u Gazi može da se dogodi i Libanu": Žestoka pretnja izraelskog ministra Hezbolahu

"Ono što se dešava u Gazi može da se dogodi i Libanu": Žestoka pretnja izraelskog ministra Hezbolahu

Telegraf 23.11.2023
"Mi znamo kako da postupimo prema onima koji nas napadaju, kao i prema onima koji ih šalju", rekao je Ganc. Izraelski ministar i član ratnog kabineta Beni Ganc upozorio je militantnu grupu Hezbolah da "ono što se dešava" na severu Gaze može da se… »

Vesti dana »