Povezane vesti

„Taj pištolj je bio na kuglice, odavno sam ga nabavio“: Hit odbrana razbojnika iz Aleksandrovca koji je pokušao da…

„Taj pištolj je bio na kuglice, odavno sam ga nabavio“: Hit odbrana razbojnika iz Aleksandrovca koji je pokušao da…

Nova 23.11.2023
Meštanin Aleksandrovca S.B. (33), koji je 16. novembra osumnjičen za pokušaj pljačke banke u ovom gradu, priznao je krivično delo pred Osnovnim javnim tužilaštvom u Brusu. Osumnjičeni za pokušaj razbojništva izjavio je na saslušanju da je u… »
Pokušao da opljačka banku sa dečjim pištoljem: Muškarac maskiran krenuo u pljačku, očevidac ga sprečio: Hit odbrana…

Pokušao da opljačka banku sa dečjim pištoljem: Muškarac maskiran krenuo u pljačku, očevidac ga sprečio: Hit odbrana…

Blic 23.11.2023
Meštanin Aleksandrovca S.B. (33), koji je 16. novembra osumnjičen za pokušaj pljačke banke u ovom gradu, priznao je krivično delo pred Osnovnim javnim tužilaštvom u Brusu. Osumnjičeni za pokušaj razbojništva, izjavio je na saslušanju da je u… »
Pokušao da opljačka banku, pa dao šok izjavu "Poneo sam dečiji pištolj sa interneta...": Neverovatan slučaj u…

Pokušao da opljačka banku, pa dao šok izjavu "Poneo sam dečiji pištolj sa interneta...": Neverovatan slučaj u…

Kurir 23.11.2023
Meštanin Aleksandrovca S.B. (33), koji je 16.novembra osumnjičen za pokušaj pljačke banke u ovom gradu, priznao je krivično delo pred Osnovnim javnim tužulaštvom u Brusu. Prema saznanjima iz više izvora, osumnjičeni za pokušaj razbojništva… »

Vesti dana »