Povezane vesti

Smrt u porodici bobana rajovića: Nisam znao da će ovoliko da boli! Njihova poslednja fotografija nije slutila na tragediju…

Smrt u porodici bobana rajovića: Nisam znao da će ovoliko da boli! Njihova poslednja fotografija nije slutila na tragediju…

Kurir 23.11.2023
Boban Rajović obavestio je svoje pratioce na Instagramu da mu je preminula mjaka. On je bio baš vezan za majku i teško mu pada ovaj gubitak. Oprostio se od najvoljenije emotivnim rečima. - Otišla je najbolja moja. Volim te, majko, nisam znao da će… »
Smrt u porodici bobana rajovića! Pevač skrhan od bola, oglasio se - "Nisam znao da će ovako da boli..."

Smrt u porodici bobana rajovića! Pevač skrhan od bola, oglasio se - "Nisam znao da će ovako da boli..."

Mondo 23.11.2023
Boban Rajović objavio je da mu je preminula majka. Boban Rajović objavio je da mu je preminula majka. Iako svoj privatni život nikada nije želeo da preterano eksponia javnosti, pevač Boban Rajović ne krije da mu je porodica najveća podrška i… »
Boban Rajović podelio je tužne vesti i otkrio da mu je majka preminula!

Boban Rajović podelio je tužne vesti i otkrio da mu je majka preminula!

Svet plus 23.11.2023
Ovo je najteži dan u njegovom životu! Pevač Boban Rajović podelio je tužne vesti i otkrio da mu je majka Anđelija preminula! Pevač Boban Rajović bio je jako vezan za majku i ovo je za njega veliki gubitak, kao i za svakoga ko izgubi roditelja… »
Preminula majka bobana rajovića: "Nisam znao da će ovako da boli", najteži dan u životu pevača: "Otišla je najbolja moja"

Preminula majka bobana rajovića: "Nisam znao da će ovako da boli", najteži dan u životu pevača: "Otišla je najbolja moja"

Blic 22.11.2023
Folk pevač Boban Rajović doživeo je veliki gubitak - preminula mu je majka Anđelija, što je podelio sa svima putem društvenih mreža. Rajović je bio veoma vezan za nju, pa ga je ova tužna vest potpuno slomila. Poslednje dane provela je u Crnoj… »

Vesti dana »