Povezane vesti
Uhapšeni mladići u Novom Sadu: Obili prodavnicu i jedan lokal
Telegraf 23.11.2023
Uhvaćeni su prošle noći na delu. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su Z.R. (21) sa područja Zrenjanina i Đ. J. (19) iz okoline Odžaka, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo teška krađa. Oni su… »
U Novom Sadu uhapšena dvojica zbog krađe dva mobilna telefona
RTV 23.11.2023
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su Z. R. (2002) sa područja Zrenjanina i Đ. J. (2004) iz okoline Odžaka, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo teška krađa. Oni su uhvaćeni, prošle… »
Mladići iz Zrenjanina i okoline Odžaka provalili u ugostiteljski objekat u NS i ukrali mobilni
Moj Novi Sad 23.11.2023
Pripadnici MUP-a u Novom Sadu uhapsili su Z. R. (2002) sa područja Zrenjanina i Đ. J. (2004) iz okoline Odžaka, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo teška krađa. Oni su uhvaćeni prošle noći nakon što su, kako se sumnja… »
Vesti dana »

"Svi su s teškim povredama opasnim po život" Dr Stojičić o najnovijem stanju povređenih iz Kočana smeštenih u Urgentni centar
Kurir pre 9 minutajoš 46 povezanih

Novi Sad - studenti pokušali noćas da blokiraju Skupštinu grada, policija ih sprečila
RTS pre 15 minutajoš 30 povezanih

„Zabeleženo više od 330 smrtnih slučajeva, uglavnom palestinske dece i žena“: Hamas tvrdi jedno, Izrael drugo
Nova pre 27 minutajoš 20 povezanih

Novosadski studenti blokirali Skupštinu grada, Žandarmerija razbila blokadu: Sednica zakazana za danas
Blic pre 1 satjoš 9 povezanih