Povezane vesti

Više ne želi da krije ko je u pitanju: Mirjana Karanović javno pokazala dečka, kolege oduševljene (FOTO)

Više ne želi da krije ko je u pitanju: Mirjana Karanović javno pokazala dečka, kolege oduševljene (FOTO)

Story 23.11.2023
O emotivnom životu Mirjane Karanović često se govori. Baš zato što se glumica trudila da svoje izbore partnera drži daleko od javnosti - dečko Mirjane Karanović uvek je interesantna tema. Jedini javnosti poznat emotivni partner Mirjane Karanović… »
Nakon što je pokazala novog dečka, oglasila se Mirjana Karanović: "Ostajem misteriozna"

Nakon što je pokazala novog dečka, oglasila se Mirjana Karanović: "Ostajem misteriozna"

Blic 23.11.2023
Glumica Mirjana Karanović objavila je fotografiju sa svojim novim partnerom, a za "Blic" se oglasila i istakla da ne želi mnogo da komentariše njihov odnos. Glumica Mirjana Karanović pozirala je u Tivtu sa svojim novim partnerom, a u opisu fotografije… »
Mirjana Karanović ima novog dečka! Srpska glumica pokazala izabranika - pozirali u Tivtu, slika govori sve! (foto)

Mirjana Karanović ima novog dečka! Srpska glumica pokazala izabranika - pozirali u Tivtu, slika govori sve! (foto)

Mondo 23.11.2023
Mirjana Karanović podelila je fotku na kojoj pozira sa novim dečkom. Mirjana Karanović podelila je fotku na kojoj pozira sa novim dečkom. Mirjana Karanović u poslednje vreme često je u žiži interesovanja svih medija, a nakon svađe sa komšinicom… »
(Foto) "moj dečko i ja": Mirjana Karanović tvrdi da je sa ovim gospodinom u vezi, a evo kako on izgleda: "Lep par"

(Foto) "moj dečko i ja": Mirjana Karanović tvrdi da je sa ovim gospodinom u vezi, a evo kako on izgleda: "Lep par"

Blic 23.11.2023
Glumica Mirjana Karanović objavila je fotografiju iz Tivta na kojoj tvrdi da je sa svojim momkom. Naime, glumica je napisala u opisu fotografije "moj dečko i ja", tvrdeći da je gospodin na slici njen izabranik. Njene kolege i glumci su odmah u… »

Vesti dana »