Povezane vesti

Pet godina od napada na Borka Stefanovića: „17. decembra da zaustavimo ovo nasilje i užas u Srbiji“

Pet godina od napada na Borka Stefanovića: „17. decembra da zaustavimo ovo nasilje i užas u Srbiji“

N1 Info 23.11.2023
Na današnji dan pre pet godina dogodio se napad na zamenika predsednika Stranke slobode i pravde Borka Stefanovića u Kruševcu, a tim povodom predstavnici koalicije Srbija protiv nasilja organizovali su simboličnu šetnju kroz taj grad. Stefanović za… »
Stefanović u Kruševcu obeležio pet godina od napada na njega

Stefanović u Kruševcu obeležio pet godina od napada na njega

Blic 23.11.2023
Borko Stefanović, potpresednik SSP-a obeležio je pet godina od kada je napadnut u Kruševcu kada mu je povređena glava. Stefanović je tom prilikom rekao da "živimo u Srbiji nepravde, nasilja i korupcije". - Jedan od razloga zašto smo danas u… »
SSP: Građani Srbije žive u zemlji nepravde, nasilja i korupcije

SSP: Građani Srbije žive u zemlji nepravde, nasilja i korupcije

Beta 23.11.2023
Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) i kandidat za poslanika na listi "Srbija protiv nasilja" Borko Stefanović ocenio je danas u Kruševcu, povodom petogodišnjice napada na njega u tom gradu, da građani Srbije žive u zemlji nepravde… »
SSP: Građani Srbije žive u zemlji nepravde, nasilja i korupcije

SSP: Građani Srbije žive u zemlji nepravde, nasilja i korupcije

Radio sto plus 23.11.2023
“Jedan od razloga zašto smo danas u Kruševcu jeste da pozovemo građane da 17. decembra izađu u što većem broju na izbore i podrže listu broj sedam ‘Srbija protiv nasilja’ na parlamentarnim izborima i listu broj tri na lokalnim izborima u… »
Borko Stefanović povodom 5 godina od napada: Mi živimo u Srbiji nepravde, nasilja i korupcije

Borko Stefanović povodom 5 godina od napada: Mi živimo u Srbiji nepravde, nasilja i korupcije

Danas 23.11.2023
Borka Stefanovića, zamenika predsednika Stranke slobode i pravde i kandidata na listi „Srbija protiv nasilja“, dao je izjavu povodom petogodišnjice napada na njega. “Svaki moj i Bobanov susret sa ovim mestom u nama budi teške misli i osećanja i… »

Vesti dana »