Povezane vesti

Prepucavanje na javnom servisu, novi rat na pomolu?! Klanšček: "Niste me zvali na žurku", RTS odgovara: "Dobio si…

Prepucavanje na javnom servisu, novi rat na pomolu?! Klanšček: "Niste me zvali na žurku", RTS odgovara: "Dobio si…

Kurir 23.11.2023
Legendarni kviz "Slagalica" 22. novembra 2023. je proslavio svoj 30. rođendan, a tom prilikom je u holu RTS-a obeležen ovaj jubilej. U zgradi Javnog servisa Srbije u Takovskoj ulici okupio se veliki broj ljudi, a prisutnima su se obratile voditeljke… »
Novi rat na RTS - prepucavanje zbog slagalice! Klanšček: "Niste me zvali na žurku", a oni njemu: "Dobio si pozivnicu"

Novi rat na RTS - prepucavanje zbog slagalice! Klanšček: "Niste me zvali na žurku", a oni njemu: "Dobio si pozivnicu"

Mondo 23.11.2023
RTS je odgovorio na tvrdnje Branislava Klanščeka da nije pozvan da prisustvuje obeležavanju rođendana najgledanijeg kviza "Slagalica". RTS je odgovorio na tvrdnje Branislava Klanščeka da nije pozvan da prisustvuje obeležavanju rođendana… »
Reagovanje RTS-a povodom tvrdnji Branislava Klanščeka

Reagovanje RTS-a povodom tvrdnji Branislava Klanščeka

RTS 23.11.2023
Protokol RTS-a uputio je poziv svim članovima Upravnog odbora da prisustvuju obeležavanju jubileja "Slagalice", navodi se u odgovoru RTS-a na tvrdnje Branislava Klanščeka da nije pozvan da prisustvuje obeležavanju rođendana najgledanijeg kviza. Kviz… »

Vesti dana »