Povezane vesti

Ime koje ima jedan od najbitnijih ljudi iz Srbije! Dejana otkrila kako će se zvati njen sin: Ne znam što sam krila da nosim…

Ime koje ima jedan od najbitnijih ljudi iz Srbije! Dejana otkrila kako će se zvati njen sin: Ne znam što sam krila da nosim…

Kurir 24.11.2023
Dejana Živković broji sitno do porođaja, a sada je priznala da se ugojila, ali mnogi komentarišu da nikada lepše nije izgledala. Dejana, čeka sina sa imućnim biznismenom Filipom Simovićem, a sada je otkrila da su ona i njen partner odlučili da… »
(Foto) sinu će dati ime moćnog značenja: Dejana Živković u 9. Mesecu trudnoće se pojavila u emisiji i ostavila sve bez…

(Foto) sinu će dati ime moćnog značenja: Dejana Živković u 9. Mesecu trudnoće se pojavila u emisiji i ostavila sve bez…

Blic 24.11.2023
Manekenka Dejana Živković broji sitno do porođaja, a sada se pojavila u emisiji "Blic dan", u kojoj je priznala da se ugojila, ali mnogi komentarišu da nikada lepše nije izgledala. Dejana Živković, naime, čeka sina sa imućnim biznismenom Filipom… »
Dejana broji sitno do porođaja, a ovako izgleda bez šminke! Bogati muž joj skida zvezde sa neba a ovaj let avionom svi pamte…

Dejana broji sitno do porođaja, a ovako izgleda bez šminke! Bogati muž joj skida zvezde sa neba a ovaj let avionom svi pamte…

Kurir 24.11.2023
Dejana Živković od kako je stala na ludi kamen i postala mama, sve manje se može videti u bilo kom drugom izdanju sem porodičnom. Trenutno broji sitno do porođaja, a od tada neretko objavluje fotografije sa trudničkim stomakom i sinom Lavom. U… »
(Foto) Dejana Živković ovako izgleda bez šminke i filtera: Broji sitno do porođaja, bogati muž joj ispunjava sve želje, a…

(Foto) Dejana Živković ovako izgleda bez šminke i filtera: Broji sitno do porođaja, bogati muž joj ispunjava sve želje, a…

Blic 24.11.2023
Manekenka Dejana Živković broji sitno do porođaja, a na društvenim mrežama aktivnija je nego ikad. Ona je juče otkrila da čeka sina sa imućnim biznismenom Filipom Simovićem, koji joj ispunjava baš sve želje, dok retko kad imamo prilike da je… »
Dejana Živković otkrila pol bebe: Muž joj je imućan, prinova samo što nije stigla, a evo šta manekenka kaže o…

Dejana Živković otkrila pol bebe: Muž joj je imućan, prinova samo što nije stigla, a evo šta manekenka kaže o…

Blic 23.11.2023
Poznata manekenka Dejana Živković uskoro će na svet doneti drugo dete. Iako je do sada krila pol deteta, Dejana je odlučila da otkrije nosi li dečaka ili devojčicu. - Nosim dečaka, ne znam ni sama zašto sam krila pol bebe do sada - kazala je… »

Vesti dana »