Povezane vesti

Potegla je nož na mene, iz straha sam je ujela! Dunja Ilić iznela šok tvrdnje - "Predajem se policiji u utorak..."

Potegla je nož na mene, iz straha sam je ujela! Dunja Ilić iznela šok tvrdnje - "Predajem se policiji u utorak..."

Mondo 24.11.2023
Kontorverzna bivša pevačica Dunja Ilić promenila je ime u Ajlu Begović, a sada je iznela šokantne tvrdnje na društvenoj mreži! Kontorverzna bivša pevačica Dunja Ilić promenila je ime u Ajlu Begović, a sada je iznela šokantne tvrdnje na… »
Srpska pevačica ujela majku: Tvrdi da je majka potegla nož na nju: "Predajem se policiji u utorak, krijem se od muža"

Srpska pevačica ujela majku: Tvrdi da je majka potegla nož na nju: "Predajem se policiji u utorak, krijem se od muža"

Blic 24.11.2023
Kontroverzna pevačica Dunja Ilić ne prestaje da šokira javnost svojim objavama, a sada je iznela tvrdnje da ju je majka navodno napala nožem, zbog čega ju je ona u odbrani ugrizla za ruku. - Moja majka je potegla nož na mene. Iz straha sam je ujela… »
Dunja Ilić: Predajem se policiji u utorak, krijem se od muža!

Dunja Ilić: Predajem se policiji u utorak, krijem se od muža!

Svet plus 24.11.2023
Pevačica Dunja Ilić redovno šokira javnost svojim objavama, a sada je iznela tvrdnje da ju je majka navodno napala nožem, zbog čega ju je ona u odbrani ugrizla za ruku. Predajem se policiji u utorak, krijem se od muža, navela je ona. Dunja Ilić… »
Dunja Ilić ujela majku: Pevačica tvrdi da je potegla nož na nju: Krijem se od muža, predaću se policiji!

Dunja Ilić ujela majku: Pevačica tvrdi da je potegla nož na nju: Krijem se od muža, predaću se policiji!

Kurir 24.11.2023
Kontroverzna pevačica Dunja Ilić ne prestaje da šokira javnost svojim objavama, a sada je iznela tvrdnje da ju je majka navodno napala nožem, zbog čega ju je ona u odbrani ugrizla za ruku. - Moja majka je potegla nož na mene. Iz straha sam je ujela… »

Vesti dana »