Povezane vesti

Bili smo i poslovni i ljubavni partneri! Sandra Afrika otkrila ko joj je bio podršku na početku - porodica nije bila tu

Bili smo i poslovni i ljubavni partneri! Sandra Afrika otkrila ko joj je bio podršku na početku - porodica nije bila tu

Mondo 24.11.2023
Pevačica Sandra Afrika je bila u vezi sa dugogodišnjim menadžerom Aleksandrom Moskovljevićem Mikišom, a sada je pričala o odnosu sa njim. Pevačica Sandra Afrika je bila u vezi sa dugogodišnjim menadžerom Aleksandrom Moskovljevićem Mikišom, a… »
"Bio mi je i mama i tata": Sandru Afriku porodica nije podržala na početku karijere, a onda se smuvala sa menadžerom: "Dao…

"Bio mi je i mama i tata": Sandru Afriku porodica nije podržala na početku karijere, a onda se smuvala sa menadžerom: "Dao…

Blic 24.11.2023
Pevačica Sandra Afrika je bila u vezi sa dugogodišnjim menadžerom Aleksandrom Moskovljevićem Mikišom, a sada je pričala o odnosu sa njim. Pevačica je otkrila da joj je on bio najveća podrška na početku karijere, jer podršku porodice tada nije… »
"Bio mi je mama i tata" Sandru Afriku porodica nije podržavala na počeku karijere, a onda se smuvala sa menadžerom: Dao mi…

"Bio mi je mama i tata" Sandru Afriku porodica nije podržavala na počeku karijere, a onda se smuvala sa menadžerom: Dao mi…

Kurir 24.11.2023
Sandra Afrika je bila u vezi sa dugogodišnjim menadžerom Aleksandrom Moskovljevićem Mikišom, a sada je pričala o odnosu sa njim. Pevačica je otkrila da joj je on bio najveća podrška na početku karijere, jer podršku porodice tada nije imala. –… »

Vesti dana »