Povezane vesti

Oglasio se pedofil koji je pobegao iz suda: Došao na televiziju, šokantno rekao da neće da se preda, a otkrio i naredne…

Oglasio se pedofil koji je pobegao iz suda: Došao na televiziju, šokantno rekao da neće da se preda, a otkrio i naredne…

Kurir 24.11.2023
Ivica M, osuđeni pedofil, koji je pobegao iz suda u Banjaluci nakon izricanja presude, gostovao je na jednoj hrvatskoj televiziji. Policija u BiH, podsetimo, nalazi se na nogama od 7. novembra otkad je Ivica M. (65) naočigled svih prisutnih, skočio… »
Duško zlostavljao ćerku, na njivi joj davao marihuanu! Nesrećna devojčica (14) danima trpela torturu, ovako je sve…

Duško zlostavljao ćerku, na njivi joj davao marihuanu! Nesrećna devojčica (14) danima trpela torturu, ovako je sve…

Kurir 24.11.2023
Banjalučanin Duško J. (60) pravosnažno je osuđen na sedam godina zatvora za seksualno zlostavljanje kćerke koja je tada imala 14 godina. Kako je potvrđeno, Vrhovni sud RS je odbio žalbe tužilaštva i odbrane i potvrdio raniju prvostepenu presudu… »
"Bog mi je pomogao, Hrvatska me neće izručiti" Šokantna ispovest pedofila Ivice Miškovića koji je pobegao iz suda u…

"Bog mi je pomogao, Hrvatska me neće izručiti" Šokantna ispovest pedofila Ivice Miškovića koji je pobegao iz suda u…

Blic 24.11.2023
"Verujem u Boga i on mi je pomagao da pobegnem iz pritvorske jedinice, a granicu sa hrvatskom sam prešao ilegalno na biciklu, ispričao je ovo trenutno jedan od najpoznatijih begunaca iz BiH, Ivica Mišković. Podsetimo, Ivica Mišković je pre 15 dana… »
Osuđeni pedofil u bekstvu upao na televiziju! Iskočio kroz prozor suda, pobegao u drugu zemlju, pa dao intervju

Osuđeni pedofil u bekstvu upao na televiziju! Iskočio kroz prozor suda, pobegao u drugu zemlju, pa dao intervju

Mondo 24.11.2023
Pedofil Ivica Mišković koji je nakon izricanja presude pobegao iz suda u Banjaluci, lociran je u Hrvatskoj, ali tamo živi kao slobodan čovek. Pedofil Ivica Mišković koji je nakon izricanja presude pobegao iz suda u Banjaluci, lociran je u Hrvatskoj… »
Javio se osuđeni pedofil koji je pobegao u Hrvatsku: "Nisam kriv, granicu sam ilegalno prošao biciklom"

Javio se osuđeni pedofil koji je pobegao u Hrvatsku: "Nisam kriv, granicu sam ilegalno prošao biciklom"

Telegraf 24.11.2023
Ivica Mišković, osuđeni pedofil koji je pobegao iz prostorija Osnovnog suda u Banjoj Luci, lociran je na području Zagreba 15. i 16. novembra, ali nije uhapšen jer je - hrvatski državljanin. Begunac od pravosuđa BiH, osuđeni zlostavljač, Ivica… »
Zbog obljube deteta 7 godina zatvora: Banjalučanin ćerku (14) nagovarao da ga oralno zadovolji, davao joj i marihuanu

Zbog obljube deteta 7 godina zatvora: Banjalučanin ćerku (14) nagovarao da ga oralno zadovolji, davao joj i marihuanu

Blic 24.11.2023
Vrhovni sud Republike Srpske pravosnažno je osudio D. J. (60) iz Banjaluke na jedinstvenu kaznu od sedam godina zatvora zbog obljube ćerke (14), omogućavanje uživanja marihuane i nedozvoljeno posedovanje skraćene puške. Presuda je izrečena nakon… »

Vesti dana »