Povezane vesti

Di Marija se povlači iz reprezentacije Argentine nakon Kupa Amerike

Di Marija se povlači iz reprezentacije Argentine nakon Kupa Amerike

Politika 24.11.2023
Fudbaler Benfike Anhel di Marija objavio je da će se nakon Kupa Amerike naredne godine povući iz reprezentacije Argentine. Saopštenje fudbalera usledilo je samo dan nakon što je objavljen snimak njegovog sukoba sa navijačima Brazila u Rio de… »
Oproštaj Di Marije: Uz bol i sa velikom knedlu u grlu kažem zbogom najlepšoj stvari koja mi se dogodila u karijeri

Oproštaj Di Marije: Uz bol i sa velikom knedlu u grlu kažem zbogom najlepšoj stvari koja mi se dogodila u karijeri

Euronews 24.11.2023
Fudbaler Benfike Anhel di Marija (35), koji je odigrao veliku ulogu u osvajanju titule šampiona sveta za Argentinom, objavio je da će posle Kupa Amerike naredne godine završiti reprezentativnu karijeru. Momak iz Rosarija, koji je tokom karijere nosio… »
Di Marija se povlači iz reprezentacije

Di Marija se povlači iz reprezentacije

Sport klub 24.11.2023
Fudbaler Benfike Anhel di Marija objavio je da će posle Kupa Amerike naredne godine prestati da igra za reprezentaciju Argentine. Ova vest stiže samo dan pošto je objavljen snimak njegovog sukoba sa navijačima Brazila u Rio de Žaneiru. Kamere su… »
Argentinac najavio kraj karijere: Osvajač Mundijala u Kataru se povlači iz reprezentacije

Argentinac najavio kraj karijere: Osvajač Mundijala u Kataru se povlači iz reprezentacije

Večernje novosti 24.11.2023
Fudbaler Benfike Anhel Di Marija najavio je da će se posle Kupa Amerike povući iz nacionalnog tima Argentine. FOTO: AP/Tanjug Zanimljivo je da ova vest stiže samo dan pošto je objavljen snimak njegovog sukoba sa navijačima Brazila u Rio de Žaneiru… »
Di Marija posle Kopa Amerika završava reprezentativnu karijeru

Di Marija posle Kopa Amerika završava reprezentativnu karijeru

Danas 23.11.2023
Argentinski fudbaler Anhel Di Marija napustiće reprezentaciju posle Kopa Amerike 2024. godine, saopštio je danas. „Sa bolom u duši i knedlom u grlu opraštam se od najlepše stvari koja mi se dogodila u karijeri“, napisao je Di Marija na… »

Vesti dana »