Povezane vesti

"Drogirao me pa delio snimak odnosa": S jednom se nagodio, stigla druga - Slavi reper ponovo optužen za silovanje!

"Drogirao me pa delio snimak odnosa": S jednom se nagodio, stigla druga - Slavi reper ponovo optužen za silovanje!

Mondo 24.11.2023
Stiže nova tužba protiv repera Šona Diddy-ja Kombsa, gotovo nedelju dana nakon njegove nagodbe s bivšom devojkom Kesi. Stiže nova tužba protiv repera Šona Diddy-ja Kombsa, gotovo nedelju dana nakon njegove nagodbe s bivšom devojkom Kesi. Prema… »
Seksualno zlostavljanje: Reper Šon 'Didi' Kombs optužen za silovanje

Seksualno zlostavljanje: Reper Šon 'Didi' Kombs optužen za silovanje

Radio 021 24.11.2023
Poznati američki reper mogao bi da se nađe na optuženičkoj klupi jer je ponovo optužen za seksualni napad, koji se navodno dogodio 1991. godine. Getty Images Repera Šon 'Didi' Kombsa tuži žena koja tvrdi da ju je drogirao i seksualno napastvovao… »
Seksualno zlostavljanje: Reper Šon 'Didi' Kombs optužen za silovanje

Seksualno zlostavljanje: Reper Šon 'Didi' Kombs optužen za silovanje

Južne vesti 24.11.2023
Getty Images Repera Šon 'Didi' Kombsa tuži žena koja tvrdi da ju je drogirao i seksualno napastvovao 1991. godine. U tužbi, u koju je BBC imao uvid, tužilac kaže da se napad dogodio tokom sastanka sa reperom. Inače, reper 'Didi' samo što je… »
Seksualno zlostavljanje: Reper Šon ‘Didi’ Kombs optužen za silovanje

Seksualno zlostavljanje: Reper Šon ‘Didi’ Kombs optužen za silovanje

Danas 24.11.2023
Repera Šon ‘Didi’ Kombsa tuži žena koja tvrdi da ju je drogirao i seksualno napastvovao 1991. godine. U tužbi, u koju je BBC imao uvid, tužilac kaže da se napad dogodio tokom sastanka sa reperom. Inače, reper ‘Didi’ samo što je postigao… »

Vesti dana »