Povezane vesti

Gromoglasne ovacije Za Vučića u Kraljevu: Izbori nisu igra, razmislite ko čuva Srbiju! Idemo da ih počistimo 17. decembra

Gromoglasne ovacije Za Vučića u Kraljevu: Izbori nisu igra, razmislite ko čuva Srbiju! Idemo da ih počistimo 17. decembra

Kurir 24.11.2023
* Predsednik Vučić dobio gromoglasne ovacije: Nećemo pogrešiti ako kažemo da su ovo sudbonosni izbori * Za govornicom se našli i dr Svetlana Vujović, Rasim Ljajić, Ljubica Vraneš i Miloš Vučević * Sala u Kraljevu ispunjena do poslednjeg mesta… »
U Kraljevu počeo predizborni skup liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane”

U Kraljevu počeo predizborni skup liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane”

Politika 24.11.2023
KRALjEVO – U Kraljevu je večeras počeo predizborni skup koalicije okupljene oko SNS i liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane”. Na skupu će se obratiti predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić, kao i predsednik SNS Miloš… »
Idemo na izbore da ih počistimo do kraja! Vučić doveo Kraljevo do usijanja: Ako oni pobede, Srbija će da stane - a ne sme…

Idemo na izbore da ih počistimo do kraja! Vučić doveo Kraljevo do usijanja: Ako oni pobede, Srbija će da stane - a ne sme…

Alo 24.11.2023
Predizborni skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održao se večeras u Kraljevu. Obraćanje Aleksandra Vučića Pre obraćanja, masa je nekoliko minuta skandirala "Aco Srbine". Predsednik Vučić se zahvalio na veličanstvenom dočeku… »
Snažne poruke predsednika iz Kraljeva: Hala puna do poslednjeg mesta na mitingu liste „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme…

Snažne poruke predsednika iz Kraljeva: Hala puna do poslednjeg mesta na mitingu liste „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme…

Večernje novosti 24.11.2023
VEČERAS se u Kraljevu, u Novoj hali sportova održao predizborni skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane". Foto: Novosti Dok je izlazio na govornicu, okupljeni su ga dočekali ogormnim aplauzom te uzvikivali "Aco Srbine". Foto Novosti -… »
„Ucenili su me na poslu, prete mi otkazom i moram na Vučićev miting“: Potresna svedočenja pred skup SNS u Kraljevu

„Ucenili su me na poslu, prete mi otkazom i moram na Vučićev miting“: Potresna svedočenja pred skup SNS u Kraljevu

Nova 24.11.2023
Večeras od 18 sati u Kraljevu će se održati predizborni skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane". Kako je najavljeno, na mitingu će govoriti predsednik i nedavno izabrani lider SNS Miloš Vučević. Naprednjaci očekuju punu Halu… »

Vesti dana »