Povezane vesti

Srbija ostaje posvećenja očuvanju mira i stabilnosti: Vučić se sastao sa lordom Stjuartom Pičom (foto)

Srbija ostaje posvećenja očuvanju mira i stabilnosti: Vučić se sastao sa lordom Stjuartom Pičom (foto)

Večernje novosti 24.11.2023
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa specijalnim izaslanikom Ujedinjenog Kraljevstva za Zapadni Balkan lordom Stjuartom Pičom. Foto: Instagram/buducnostsrbijeav - Sa lordom Pičom sam razmenio mišljenja o aktuelnim dešavanjima na… »
Britanski izaslanik Stjuart Pič sa Vučićem i Brnabić o Kosovu i regionu

Britanski izaslanik Stjuart Pič sa Vučićem i Brnabić o Kosovu i regionu

Slobodna Evropa 24.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i specijalni izaslanik Ujedinjenog Kraljevstva za Zapadni Balkan Stjuart Pič (Stuart Peach) sastali su se u Beogradu 24. novembra. Kako je na svom Instagram profilu napisao Vučić, razgovarali su o aktuelnim… »
Vučić i Pič razgovarali o dešavanjima na Kosovu i u regionu

Vučić i Pič razgovarali o dešavanjima na Kosovu i u regionu

Danas 24.11.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas da je sa izaslanikom Velike Britanije za Zapadni Balkan Strjuartom Pičom razgovarao o dešavanjima na Kosovu i u regionu. „Ponovio sam da Srbija ostaje posvećena očuvanju mira i… »
Vučić sa izaslanikom Velike Britanije za Zapadni Balkan o Kosovu

Vučić sa izaslanikom Velike Britanije za Zapadni Balkan o Kosovu

Novi magazin 24.11.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić objavio je da je sa izaslanikom Velike Britanije za Zapadni Balkan Stjuartom Pičom razgovarao o dešavanjima na Kosovu i u regionu. „Ponovio sam da Srbija ostaje posvećena očuvanju mira i stabilnosti u… »

Vesti dana »