Povezane vesti

Sudija odbila predloge odbrane za ukidanje pritvora pripadnicima Belivukove grupe

Sudija odbila predloge odbrane za ukidanje pritvora pripadnicima Belivukove grupe

RTS 24.11.2023
Sudsko veće Specijalnog suda u Beogradu odbilo je predloge nekoliko branilaca da se trojici optuženih pripadnka organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića ukine pritvor. Saslušanjem svedoka, u Specijalnom sudu u Beogradu… »
Advokati traže ukidanje pritvora za nekoliko pripadnika Belivukove grupe

Advokati traže ukidanje pritvora za nekoliko pripadnika Belivukove grupe

Politika 24.11.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nekoliko branilaca optuženih pripadnika organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, tražilo od suda da im ukine pritvor. Advokati Milovana Tadića, Alekse Stošića i Vladimira Greka su… »
Sudija odbila predloge odbrane za ukidanje pritvora pripadnicima Belivukove grupe

Sudija odbila predloge odbrane za ukidanje pritvora pripadnicima Belivukove grupe

Politika 24.11.2023
Sudsko veće Specijalnog suda u Beogradu odbilo je predloge nekoliko branilaca da se trojici optuženih pripadnika organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića ukine pritvor. Odbijeni su predlozi branilaca Alekse Stošića, Vladimira… »
Svedok na suđenju Belivuku objasnio kako funkconiše aplikacija „Skaj”

Svedok na suđenju Belivuku objasnio kako funkconiše aplikacija „Skaj”

Politika 24.11.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem svedoka nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito… »
"Ne znam da li je svedok u granici tuposti, ali znam da ne zna šta priča": Belivuk izneo primedbe

"Ne znam da li je svedok u granici tuposti, ali znam da ne zna šta priča": Belivuk izneo primedbe

Telegraf 24.11.2023
Na današnje ročište pozvan je svedok Ilija Kovačević. Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas u Specijalnom sudu. Na današnje ročište pozvan je svedok Ilija Kovačević. Okrivljeni saradnik Srđan Lalić… »
Ko je bio Koča, otac svedoka saradnika protiv belivukovog klana: Kralj kocke, Knele ga upucao, ubijen u BMW-u

Ko je bio Koča, otac svedoka saradnika protiv belivukovog klana: Kralj kocke, Knele ga upucao, ubijen u BMW-u

Kurir 24.11.2023
Zoran Kovačević Koča bio je žestoki momaka devedesetih godina prošlog veka. Nije voleo da se eksponira i slika, bio je specijalista za barbut i držao je nekoliko najuglednijih kockarnica. Ubijen je u noći između 17. i 18. maja 1998. Koča je otac… »
Suđenje Belivuku: Ilija Kovačević svedočio vidno uplašen i uznemiren

Suđenje Belivuku: Ilija Kovačević svedočio vidno uplašen i uznemiren

N1 Info 24.11.2023
Unakrsnim ispitivanjem svedoka Ilije Kovačevića u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje klanu Veljka Belivuka optuženom za sedam teških ubistava, otmice, mučenje, silovanje, nedozvojeno držanje oružja i prodaju droge. Inače Ilija… »
Sudija odbila predloge odbrane za ukidanje pritvora pripadncima Belivukove grupe

Sudija odbila predloge odbrane za ukidanje pritvora pripadncima Belivukove grupe

Euronews 24.11.2023
Sudsko veće Specijalnog suda u Beogradu odbilo je predloge nekoliko branilaca da se trojici optuženih pripadnka organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića ukine pritvor. Odbiljeni su predlozi branilaca Alekse Stošića, Vladimira… »
Sudija odbila predloge odbrane za ukidanje pritvora pripadnicima Belivukove grupe

Sudija odbila predloge odbrane za ukidanje pritvora pripadnicima Belivukove grupe

RTV 24.11.2023
BEOGRAD - Sudsko veće Specijalnog suda u Beogradu odbilo je predloge nekoliko branilaca da se trojici optuženih pripadnika organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića ukine pritvor. Odbijeni su predlozi branilaca Alekse Stošića… »
"Mako, daj mi čiste gaće ljubavi" Preslušani tajni razgovori klana! Belivuk drsko stupio na scenu, svedoka presekao ovim…

"Mako, daj mi čiste gaće ljubavi" Preslušani tajni razgovori klana! Belivuk drsko stupio na scenu, svedoka presekao ovim…

Kurir 24.11.2023
Ilija Kovačević koji je danas svedočio pred Specijalnim sudom u Beogradu, sin je žestokog momka Zorana Kovačevića koji je ubijen 1998. u Beogradu, otkriva Kurir. U Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem svedoka Ilije Kovačevića, sina pokojnog… »
Nastavljeno suđenje ozloglašenom klanu, svedočio čovek koji zna sve tajne Skaj aplikacije: „Svi smo pod okriljem jedne…

Nastavljeno suđenje ozloglašenom klanu, svedočio čovek koji zna sve tajne Skaj aplikacije: „Svi smo pod okriljem jedne…

Nova 24.11.2023
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas u Specijalnom sudu, svedočenjem Ilije Kovačevića, svedoka u postupku. Kovačević je takođe priveden i saslušan nakon „pada“ Belivukove grupe. On je tada priznao… »
Knele mu pucao u noge, a on ga tako ranjen prebio! Ko je Koča čiji sin svedoči protiv Belivuka? Ubili ga na kućnom pragu

Knele mu pucao u noge, a on ga tako ranjen prebio! Ko je Koča čiji sin svedoči protiv Belivuka? Ubili ga na kućnom pragu

Mondo 24.11.2023
Ubistvo oca Ilije Kovačevića, Zorana Kovačevića Koče ispred kuće 1998. do danas nije rešeno. Ubistvo oca Ilije Kovačevića, Zorana Kovačevića Koče ispred kuće 1998. do danas nije rešeno. Pokojni žestoki momak devedesetih Zoran Kovačević… »
Haos u sudnici! Miljković ispitivao svedoka: "on će da se sruši"! Sin žestokog kriminalca iz 90-ih otkriva sve o "skaju"

Haos u sudnici! Miljković ispitivao svedoka: "on će da se sruši"! Sin žestokog kriminalca iz 90-ih otkriva sve o "skaju"

Mondo 24.11.2023
Svedok na današnjem suđenju Belivuku je sin pokojnog kriminalca iz devedesetih. Svedok na današnjem suđenju Belivuku je sin pokojnog kriminalca iz devedesetih. Ilija Kovačević koji svedoči pred Specijalnim sudom u Beogradu, sin je žestokog momka… »
Kovačević odmah ugasio skaj belivuku i miljkoviću na dan hapšenja: Znao sam, kada sam saznao šta se desilo, da treba da ga…

Kovačević odmah ugasio skaj belivuku i miljkoviću na dan hapšenja: Znao sam, kada sam saznao šta se desilo, da treba da ga…

Kurir 24.11.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem svedoka Ilije Kovačevića, sina pokojnog Zorana Kovačevića Koče, danas je u 14.30 nastavljeno suđenje kriminalnoj grupi Veljka Beliuvka i Marka Miljkovića. Suđenje je, podsetimo, juče odloženo zbog… »
„Treba da se ispoštuju naši navijači malo“: Šta i ko se čuje na audio snimcima koji su pušteni na suđenju grupi…

„Treba da se ispoštuju naši navijači malo“: Šta i ko se čuje na audio snimcima koji su pušteni na suđenju grupi…

Danas 23.11.2023
Početkom nedelje u Specijalnom sudu u Beogradu, u okviru predmeta u kom se sudi Veljku Belivuku i njegovoj grupi za sedam ubistava i više drugih krivičnih dela, preslušavana je audio dokumentacija, odnosno audio snimci razgovora pojedinih pripadnika… »

Vesti dana »