Povezane vesti

Rekli su da je otišao po "bocu", a ja sam znala da se neće vratiti: Maja Berović o gubitku oca - Imala sam 3,5 godine

Rekli su da je otišao po "bocu", a ja sam znala da se neće vratiti: Maja Berović o gubitku oca - Imala sam 3,5 godine

Mondo 24.11.2023
Maja Berović se prisetila teškog gubitka, zbog kojeg nije mogla da bude bezbrižna kao njene vršnjakinje. Maja Berović se prisetila teškog gubitka, zbog kojeg nije mogla da bude bezbrižna kao njene vršnjakinje Pevačica Maja Berović otvorila je… »
"Rekli su mi je da je otišao u bolnicu da primi bocu, znala sam da se neće vratiti" Maja Berović s knedlom u grlu o gubitku…

"Rekli su mi je da je otišao u bolnicu da primi bocu, znala sam da se neće vratiti" Maja Berović s knedlom u grlu o gubitku…

Blic 24.11.2023
Pevačica Maja Berović otvorila je dušu o najtežem periodu u životu, kada je izgubila oca. Maja je sada otkrila kako je podnela njegov gubitak, a kako kaže, njena majka je uspela da nadomesti očevu figuru. - Moram da kažem da je u svemu tome… »
"Znala sam da se neće vratiti" Maja Berović se slomila zbog pokojnog oca: Rekli su mi da je otišao u bolnicu...

"Znala sam da se neće vratiti" Maja Berović se slomila zbog pokojnog oca: Rekli su mi da je otišao u bolnicu...

Kurir 24.11.2023
Pevačica Maja Berović otvorila je dušu o najtežem periodu u život u, kada je izgubila oca. Maja je sada otkrila kako je podnela njegov gubitak, a kako kaže, njena majka je uspela da nadomesti očevu figuru. - Moram da kažem da je u svemu tome… »

Vesti dana »