Povezane vesti

Prokockao sam jedno naselje u Beogradu, 70 miliona $! Šok ispovest Ace Lukasa o porocima - "Posećujem javne kuće!"

Prokockao sam jedno naselje u Beogradu, 70 miliona $! Šok ispovest Ace Lukasa o porocima - "Posećujem javne kuće!"

Mondo 24.11.2023
Aca Lukas u svojoj ispovesti progovorio je o svim intrigama koje ga prate kroz čitavu karijeru. Aca Lukas u svojoj ispovesti progovorio je o svim intrigama koje ga prate kroz čitavu karijeru. Aca Lukas svoj privatan život nikada nije naročito skrivao… »
Na kocki izgubio više od 70.000.000$! Šok ispovest Ace Lukasa, otkrio sve o javnim kućama i ženama: Ja sam nikakav frajer…

Na kocki izgubio više od 70.000.000$! Šok ispovest Ace Lukasa, otkrio sve o javnim kućama i ženama: Ja sam nikakav frajer…

Kurir 24.11.2023
Pevač Aca Lukas otvorio je jednom prilikom dušu o zavisnosti od kocke, ali i manje poznatim detaljima i svog života. Svako drugi, da je na njegovom mestu, rekao bi da se kaje što je na kocki izgubio milione, ali Aca Lukas je tada naveo da stoji iza… »
"Na kocki sam potrošio 70 miliona dolara": Šok intervju Ace Lukasa, otkrio sve o javnim kućama i ženama: "Smešno sam…

"Na kocki sam potrošio 70 miliona dolara": Šok intervju Ace Lukasa, otkrio sve o javnim kućama i ženama: "Smešno sam…

Blic 24.11.2023
Pevač Aca Lukas otvorio je jednom prilikom dušu o zavisnosti od kocke, ali i manje poznatim detaljima i svog života. Svako drugi, da je na njegovom mestu, rekao bi da se kaje što je na kocki izgubio milione, ali Aca Lukas stoji iza svojih postupaka i… »

Vesti dana »