Povezane vesti

Novinar Veran Matić, udaljen je sa suđenja Dejanu Nikoliću Kantaru, kojem se sudi za pretnje načelniku Policijske uprave…

Novinar Veran Matić, udaljen je sa suđenja Dejanu Nikoliću Kantaru, kojem se sudi za pretnje načelniku Policijske uprave…

OK radio 24.11.2023
Izašao sam iz sudnice bez većeg otpora iako ne razumem odluku sudije. Pretpostavljam da je imala nameru da se održi glavni pretres i sasluša okrivljenog što podržavam. Pogrešio sam očigledno, i pored razumevanja za konkretne okolnosti. „Osećao… »
Novinar Veran Matić udaljen je sa suđenja Dejanu Nikoliću Kantaru, kojem se sudi za pretnje načelniku Policijske uprave…

Novinar Veran Matić udaljen je sa suđenja Dejanu Nikoliću Kantaru, kojem se sudi za pretnje načelniku Policijske uprave…

Jug press 24.11.2023
BEOGRAD-VRANJE Novinar Veran Matić, udaljen je sa suđenja Dejanu Nikoliću Kantaru, kojem se sudi za pretnje načelniku Policijske uprave Vranje Igoru Živkoviću. Izašao sam iz sudnice bez većeg otpora iako ne razumem odluku sudije. Pretpostavljam da… »
Nastavak suđenja Dejanu Nikoliću Kantaru u slučaju pretnji načelniku PU Vranje Igoru Živkoviću u Centralnom zatvoru u…

Nastavak suđenja Dejanu Nikoliću Kantaru u slučaju pretnji načelniku PU Vranje Igoru Živkoviću u Centralnom zatvoru u…

OK radio 24.11.2023
U petak 24.novembra u sudnici Okružnog (Centralnog) zatvora u Beogradu, zakazan je nastavak suđenja po predmetu krivičnog dela “ugrožavanje sigurnosti”, izvršenog od strane okrivljenog Nikolić Dejana Kantara, na štetu nekadašnjeg načelnika PU… »

Vesti dana »