Povezane vesti
Muškarac uhvaćen na aerodromu Hitrou s kokainom u sanduku za psa osuđen na šest godina zatvora
Euronews 24.11.2023
Muškarac, uhvaćen na londonskom aerodromu Hitrou u pokušaju da prokrijumčari kokain vredan 800.000 funti (oko 920.000 evra) u putnom sanduku svog psa, na kraju je priznao krivicu za prenos droge i danas je osuđen u Vinčesterskom sudu na šest godina i… »
Sa psom krenuo na put, na aerodromu mu našli drogu vrednu 920.000 evra: Dobio šest godina zatvora
Telegraf 24.11.2023
Krijumčar je u maju uhvaćen na aerodromu Hitrou. Muškarac, uhvaćen na londonskom aerodromu Hitrou u pokušaju da prokrijumčari kokain vredan 800.000 funti (oko 920.000 evra) u putnom sanduku svog psa, na kraju je priznao krivicu za prenos droge i danas… »
Vesti dana »
(VIDEO) Kameron Pejn nakon prve utakmice u dresu Partizana: Razumljivo je da su navijači bili ljuti
Danas pre 1 satjoš 5 povezanih
Tramp pre sastanka sa Zelenskim: Sudbina mira u Ukrajini zavisi od mene
Danas pre 54 minutajoš 1 povezana
Kraj drame: Pronađen Marko (11) koji je nestao dok se šetao sa porodicom: "Uplašio se psa, odlutao u šumu i zaspao"
Blic pre 49 minutajoš 1 povezana
Rusi ušetali u komandno mesto ukrajinske vojske u Guljajpolju: Vojnici pobegli s položaja glavom bez obzira, sve ostavili!
Kurir pre 4 minutajoš 1 povezana



