Povezane vesti

Otkriveno gde se Janjuš nalazi nakon napuštanja Elite! Usledilo iznenađenje, učesnici ga razotkrili: Evo zbog čega je…

Otkriveno gde se Janjuš nalazi nakon napuštanja Elite! Usledilo iznenađenje, učesnici ga razotkrili: Evo zbog čega je…

Kurir 24.11.2023
Zadrugar Marko Janjušević Janjuš napustio je Elitu danas u pratnji obezbeđenja, međutim, ipak je usledilo iznenađenje. Marko se predomislio, te se vratio na imanje, i trenutno se nalazi u rehabu. - U rehabu je, rekao je da se smirio - otkrio je… »
Poznata voditeljka je sestra janjuševe supruge! Jedna su drugoj najveća podrška, bila uz nju kada ju je javno prevario!

Poznata voditeljka je sestra janjuševe supruge! Jedna su drugoj najveća podrška, bila uz nju kada ju je javno prevario!

Mondo 24.11.2023
Sestra supruge Marka Janjuševića Janjuša je naša popularna voditeljka. Sestra supruge Marka Janjuševića Janjuša je naša popularna voditeljka. Bivši košarkaš Marko janjušević Janjuš ponovo je deo Zadruge, odnosno sedme sezone koja nosi naziv… »
Sestra janjuševe ene je naša poznata voditeljka! Bila joj je najveća podrška dok ju je varao, ovim rečima joj se obratila…

Sestra janjuševe ene je naša poznata voditeljka! Bila joj je najveća podrška dok ju je varao, ovim rečima joj se obratila…

Kurir 24.11.2023
Nekadašnji košarkaš Marko Janjušević Janjuš postao je poznat u javnosti nakon učešća u rijalitiju "Zadruga" i trenutno aktuelnoj "Eliti". Janjuš je poznat po svom smislu za humor, ali i po tome što je veliki ženskaroš, što je dokazao kroz… »
Janjuš u pratnji obezbeđenja napustio elitu! Šok dešavanja u Šimanovcima: "Nije ovo njemu prvi put..."

Janjuš u pratnji obezbeđenja napustio elitu! Šok dešavanja u Šimanovcima: "Nije ovo njemu prvi put..."

Kurir 24.11.2023
Takmičari "Elite" otkrili su da je Marko Janjušević napustio imanje u pratnji obezbeđenja. - Rekla sam ja Maji još pre par dana da spusti loptu, jer je loše. Zamolila sam je da spusti loptu. Teške su uvrede pale između nas, njega boli i ono što… »

Vesti dana »