Povezane vesti

Aneli se javno obratila janjuševoj ženi! Više nije mogla da izdrži, evo kako joj se pravdala

Aneli se javno obratila janjuševoj ženi! Više nije mogla da izdrži, evo kako joj se pravdala

Kurir 25.11.2023
Nakon žučne rasprave u kojoj je Aneli Ahmić "na sva usta" vređala Marka Janjuševića Janjuša i njegovu suprugu Enu, bivši košarkaš je, u pratnji obezbeđenja napustio Elitu. Nakon što se vratio na imanje, Aneli je odlučila da prizna krivicu. -… »
"Moja žena je 4 godine u paklu zbog mene" Janjuš vratio se u Elitu, kroz suze priznao sve šta je radio Eni

"Moja žena je 4 godine u paklu zbog mene" Janjuš vratio se u Elitu, kroz suze priznao sve šta je radio Eni

Kurir 25.11.2023
Marko Janjušević Janjuš napustio je juče rijaliti "Zadruga 7 - Elita" u pratnji obezbeđenja, međutim, on se kasnije i vratio u "Belu kuću". Aneli Ahmić, sa kojom je poslednjih dana u turbulentnom odnosu, izvinila se njegovoj supruzi Eni, a nakon… »
Aneli se javno izvinila janjuševoj ženi: Nakon što se on vratio u "elitu", njegova ljubavnica se obratila Eni - nastao muk u…

Aneli se javno izvinila janjuševoj ženi: Nakon što se on vratio u "elitu", njegova ljubavnica se obratila Eni - nastao muk u…

Blic 25.11.2023
Aneli Ahmić je odlučila da se izvini Eni, supruzi Marka Janjuševića Janjuša, koji se sinoć vratio u rijaliti "Zadruga 7 - Elita" nakon što je napustio isti u pratnji obezbeđenja. - Bolje je da se sklonimo jedno od drugog, nego da neko izlazi iz… »
"Moja žena je četiri godine u paklu zbog mene": Janjuš u suzama - vratio se u Elitu, pa priznao: "Imao sam najteži dan za…

"Moja žena je četiri godine u paklu zbog mene": Janjuš u suzama - vratio se u Elitu, pa priznao: "Imao sam najteži dan za…

Blic 25.11.2023
Marko Janjušević Janjuš napustio je juče rijaliti "Zadruga 7 - Elita" u pratnji obezbeđenja, međutim, on se kasnije i vratio u "Belu kuću". Aneli Ahmić, sa kojom je poslednjih dana u turbulentnom odnosu, se izvinila njegovoj supruzi Eni, a nakon… »
Janjuš prelomio! Evo gde se nalazi nakon što je napustio "Elitu" u pratnji obezbeđenja - ipak nije kraj

Janjuš prelomio! Evo gde se nalazi nakon što je napustio "Elitu" u pratnji obezbeđenja - ipak nije kraj

Blic 24.11.2023
Marko Janjušević Janjuš napustio je danas rijaliti "Zadruga 7 - Elita" u pratnji obezbeđenja, međutim, ipak je usledilo iznenađenje. Janjuš se predomislio, pa se vratio na imanje, a trenutno se nalazi u rehabu. - U rehabu je, rekao je da se smirio… »
Janjuš napustio "elitu": Spakovao kofere posle haosa sa Urošem, pa ga ispratilo obezbeđenje

Janjuš napustio "elitu": Spakovao kofere posle haosa sa Urošem, pa ga ispratilo obezbeđenje

Blic 24.11.2023
Marko Janjušević Janjuš je napustio rijaliti "Zadruga 7 - Elita", nakon haosa koji je imao sa Urošem Stanićem. Nije poznato da li će se Janjuš vratiti na poznato imanje u Šimanovcima, dok takmičari uveliko pričaju o njegovom odlasku. Učesnici… »

Vesti dana »