Povezane vesti

Gedraitis: "Što pre da budemo vrhunski"

Gedraitis: "Što pre da budemo vrhunski"

Sportske.net 25.11.2023
Crvena zvezda je doživela sedmi poraz u Evroligi Olimpija Milano je bila bolja u "Areni" 93:71. Litvanac Rokas Gedraitis je istakao da je italijanski tim pogađao mnogo teških šuteva. "Težak protivnik. Koristili su Mirotića na poziciji 'tri' i to su… »
Vlade Đurović objasnio zašto Gedraitis nije pravi šuter!

Vlade Đurović objasnio zašto Gedraitis nije pravi šuter!

Sportske.net 25.11.2023
Crvena zvezda je sinoć odigrala najlošiju partiju od početka sezone i pretrpela najubedljiviji poraz. U desetom kolu Evrolige, crveno-beli su pred svojim navijačima poraženi od Armanija iz Milana sa 93:71, što im je već sedmi poraz u elitnom… »
Šejn Larkin i Maodo Lo najkorisniji igrači 10. kola Evrolige

Šejn Larkin i Maodo Lo najkorisniji igrači 10. kola Evrolige

Politika 25.11.2023
ISTANBUL – Košarkaš Efesa Šejn Larkin i igrač Olimpije iz Milana Maodo Lo proglašeni su za najkorisnije igrače 10. kola Evrolige, saopštilo je najelitnije evropsko košarkaško takmičenje. Larkin je u pobedi Efesa protiv Partizana postigao 27… »
Uništili Zvezdu i Partizan - Larkin i Lo najbolji u 10. kolu Evrolige

Uništili Zvezdu i Partizan - Larkin i Lo najbolji u 10. kolu Evrolige

Sportski žurnal 25.11.2023
Treći po učinku u ovom kolu bio je Džonatan Motli iz Fenerbahčea. Košarkaši Efesa i Milana, Šejn Larkin i Maodo Lo proglašeni su za najkorisnije igrače 10. kola Evrolige pošto su u ovoj rundi sakupili po 38 indeksnih poena. Larkin je predvodio… »
Šejn Larkin i Maodo Lo najkorisniji igrači 10. kola Evrolige

Šejn Larkin i Maodo Lo najkorisniji igrači 10. kola Evrolige

Euronews 25.11.2023
Košarkaš Efesa Šejn Larkin i igrač Olimpije iz Milana Maodo Lo proglašeni su za najkorisnije igrače 10. kola Evrolige, saopštilo je najelitnije evropsko košarkaško takmičenje. Larkin je u pobedi Efesa protiv Partizana postigao 27 poena uz osam… »
Larkin i Lo rastužili večite, pa podelili MVP priznanje

Larkin i Lo rastužili večite, pa podelili MVP priznanje

Sport klub 25.11.2023
Košarkaši Efesa i Milana, Šejn Larkin i Maodo Lo proglašeni podeleli su MVP priznanje kada je reč o desetoj rundi Evrolige. Larkin i Lo su prikupili po po 38 indeksnih poena, a rastužili su Partizan i Zvezdu. Sponzor specijala Evrolige u sezoni… »
Razbili Partizan i Zvezdu, pa podelili MVP nagradu!

Razbili Partizan i Zvezdu, pa podelili MVP nagradu!

Sportske.net 25.11.2023
Košarkaši Anadolu Efesa i Armanija iz Milana Šejn Larkin i Maodo Lo podelili su nagradu za najkorisnijeg igrača 10. kola Evrolige. Ovog puta, nećemo imati jednog MVP, već dvojicu! Šejn Larkin i Maodo Lo su momci koje su prošle noći sanjali… »
''Sami'' pobedili Partizan i zvezdu: Larkin i Lo podelili nagradu najkorisnijeg kola Evrolige

''Sami'' pobedili Partizan i zvezdu: Larkin i Lo podelili nagradu najkorisnijeg kola Evrolige

Večernje novosti 25.11.2023
Košarkaši Anadolu Efesa i Armanija iz Milana Šejn Larkin i Maodo Lo podelili su nagradu za najkorisnijeg igrača 10. kola Evrolige. FOTO: EPA Larkin je u "Sinan Erdem domu" postigao 27 poena (4/6 i za dva i za tri), bio je perfektan sa linije penala… »
Šuterska klinika Armanija, Zvezda nemoćna u „Štark Areni“

Šuterska klinika Armanija, Zvezda nemoćna u „Štark Areni“

Danas 25.11.2023
Crvena zvezda je izgubila od Armanija rezultatom 93:71 u desetom kolu Evrolige i sada ima skor 3-7. Gosti su do pobede stigli perfektnim šutem za tri poena, a sada imaju učinak 4-6. Dejan Davidovac je otvorio meč serijom svojih poena i ubacio je prvih… »
Sferopulos: Nismo imali rešenja u odbrani, ja sam odgovoran za poraz

Sferopulos: Nismo imali rešenja u odbrani, ja sam odgovoran za poraz

Danas 24.11.2023
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u 10. kolu Evrolige od Olimpije iz Milana na svom parketu sa 93:71, pa trenutno imaju skor 3-7, dok je ekipa iz Italije na skoru 4-6. Razvoj situacije u prvom poluvremenu i početkom treće deonice nije najavljivao… »
"Ja sam odgovoran": Janis Sferopulos se oglasio nakon teškog poraza Zvezde od Milana

"Ja sam odgovoran": Janis Sferopulos se oglasio nakon teškog poraza Zvezde od Milana

Večernje novosti 24.11.2023
Crvena zvezda je poražena od Olimpije iz Milana u 10. kolu Evrolige, a nakon meča trener domaćih izneo je svoje utiske. Foto: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou Na početku izlaganja Sferopulos je istakao lošu igru u odbrani. - Nismo imali dobru i stabilnu… »

Vesti dana »