Povezane vesti
Radomir Lazović: Francusko-nemački sporazum bi mogao da bude korak dalje, voleo bih da se o njemu raspravlja u Skupštini
Danas 25.11.2023
Prvi na listi „Srbija protiv nasilja“ za parlamentarne izbore Radomir Lazović izjavio je danas da će ta koalicija voditi politiku da se Zajednica srpskih opština (ZSO) formira po Briselskom sporazumu i da ima autonomiju po svim pitanjima važnim za Srbe… »
Lazović: Srbija protiv nasilja će voditi politiku da ZSO bude formirana po Briselskom sporazumu
Radio sto plus 25.11.2023
“Želimo da zaštitimo interese Srba, kulturnu baštinu, sve što je potpisano u Briselskom sporazumu. Zašto se to ne dešava? Ja mislim da je to zbog štetne politike, između ostalog, i (predsednika Srbije) Aleksandra Vučića”, rekao je Lazović za televiziju… »
Vesti dana »
Požar u industrijskoj zoni u Novom Sadu: Povređene dve osobe, svemu prethodila eksplozija (video)
Euronews pre 11 minutajoš 38 povezanih
Požar na Stolovima još nije lokalizovan, u gašenju ponovo učestvuje i helikopter
Insajder pre 11 minutajoš 31 povezana
Letnje vrućine ne popuštaju: Temperature danas do 36 stepeni, mogući pljuskovi
Glas Zaječara pre 56 minutajoš 23 povezane
Pakistan i Iran o obnavljanju memoranduma o razumevanju između SAD i Irana; Naftni tanker pogođen kod obale Omana
RTS pre 1 satjoš 16 povezanih



