Povezane vesti

Vučić: Porodica je stub Srbije, a običaji su ono što nas je održalo

Vučić: Porodica je stub Srbije, a običaji su ono što nas je održalo

Politika 25.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je posetio porodicu Radić u mestu Šupljak kod Subotice i tom prilikom im pomogao u pravljenju ovogodišnjih čvaraka, ali i probao njihove specijalitete. „Razume se, probao sam i čvarke, i kobasice, i… »
Porodica je najvažnija! Predsednik Vučić na TikToku objavio snimak posle posete Radićima (video)

Porodica je najvažnija! Predsednik Vučić na TikToku objavio snimak posle posete Radićima (video)

Kurir 25.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je porodicu Radić u mestu Šupljak kod Subotice. On je na TikTok nalogu "Ja sam Aleksandar" objavio i kratak video-snimak posete Radićima, kojima je pomogao i oko pravljenja čvaraka. @jasamaleksandar ♬… »
Predsednik Vučić pravio čvarke sa Radićima: Posetio domaćinstvo iz sela Šupljak blizu Subotice

Predsednik Vučić pravio čvarke sa Radićima: Posetio domaćinstvo iz sela Šupljak blizu Subotice

Telegraf 25.11.2023
Probao je i specijalitete koje su pripremili za njegov dolazak. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je porodicu Radić iz okoline Subotice i proveo neko vreme sa njima, ali i pomogao im u pravljenju čvaraka. Svoje utiske podelio je na Instagram… »
Vučić pravio čvarke u mestu Šupljak: Kako izgleda kampanja 2023

Vučić pravio čvarke u mestu Šupljak: Kako izgleda kampanja 2023

Danas 25.11.2023
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije i član Srpske napredne stranke, objavio je kako je pomaže jednoj porodici u pravljenju čvaraka. „Posetio sam domaćinsku kuću porodice Radić, u mestu Šupljak kod Subotice i imao priliku da bar nekoliko minuta… »
Na kraju je na red došla i štrudla: Vučić u selu kod Subotice, oprobao se u pravljenju čvaraka (foto)

Na kraju je na red došla i štrudla: Vučić u selu kod Subotice, oprobao se u pravljenju čvaraka (foto)

Blic 25.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u mestu Šupljak kod Subotice, gde je posetio porodicu Radić, kojoj je pomogao u pravljenju čvaraka. - Posetio sam domaćinsku kuću porodice Radić, u mestu Šupljak kod Subotice i imao priliku da bar… »
Predsednik Vučić se oprobao u pravljenju čvaraka Posetio Radiće u Šupljaku: Porodica je stub Srbije (foto)

Predsednik Vučić se oprobao u pravljenju čvaraka Posetio Radiće u Šupljaku: Porodica je stub Srbije (foto)

Kurir 25.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je porodicu Radić u mestu Šupljak kod Subotica gde je u toku svinjokolj. On je tim povodom podelio i fotografiju na svom zvaničnom Instagram profilu. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar… »
Vučić pravi čvarke (foto) Predsednik posetio selo kod Subotice, pa poručio: "Porodica je stub Srbije, a običaji su ono…

Vučić pravi čvarke (foto) Predsednik posetio selo kod Subotice, pa poručio: "Porodica je stub Srbije, a običaji su ono…

Alo 25.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u mestu Šupljak kod Subotice, gde je posetio porodicu Radić, kojoj je pomogao u pravljenju čvaraka. - Posetio sam domaćinsku kuću porodice Radić, u mestu Šupljak kod Subotice i imao priliku da bar… »

Vesti dana »